• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
vimi ak nebuš mogel sa autom van na cestu onda upregni koze za saonice bićeš ko djed božičnjak sa zakašnjenjem :mrgreen:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
dobro jutro
da znam subota neradi se itd.
al to neznač da nemožemo po ljuto trznut daobro aj i te kave.
i onda na lopatanje,nemoram puno lopatom.
 
Z

zupa100

Guest
Da, konačno jedan neradan dan! Grejana rakija (šumadijski čaj) ne gine!

Dobro vam jutro!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
jutar,rakija popijena,kobasa pojedena,idemo na čišćenje snijega
ima ga negdje oko pedanj(25 cm)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,,,,,Vani -1°C,,,,hladno još puše.........

Bez ljute,,,,,grijanje prirodno,,:rolleyess:,,,,uši me več zebu,,,a iša sam samo po driva..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo me tek sada na lapatopu, vidim da netko baljezga one gluposti od savjetodavne službe, da nema alkohola nego samo čaj na ovoj ladnoči ?!?!?!

to je ljudi moji pol istine, žestica, NE!!
kuhano crno vino DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

zašto?

e pa zato kaj kratko snizuje krvni tlak i širi žile , ergo, gubiš toplinu... ak pljusneš na putu prema kuči, zalediš se... ge-crk si....

ak piješ kuvano crno, pa može i gemišt u velikim količinama dok ti se uha ne zažare, pumpa tuče pojačano, vruč si kaj žeravica, hidraulika je na maximumu, ergo, ak putem kući padneš u jarak, snig će se otopit oko tebe... preživjet češ...
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Jutro forumaši-birtijaši, ma ovo bijelo gov*o je prestalo padat ,a grtalica se zaglavila.
Mare ja ću kuhano vino i daj dečkima kaj piju
Vani je minus nekoliko,nisam zapamtio...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobri dan ljudi!
-8 °C , i lipo Sunce svijetli!
milina!!

evo ja već krnio litru čaja sa medom, i jednu šljivu, pa aj još jednu na drugu nogu, i daj dečkima rundu!!
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Evo i mene nakon godišnje inventure, da vidim što ima novog dok me nije bilo :rolleyess: Sve završimo, idemo doma i šlag na kraju, pojave se kamioni koji ne mogu kroz Liku pa se vratili u Klc. istovariti robu. Još se i vrata hladnjače zaledila pa smisli kako ih otvoriti :madmana:
evo ja već krnio litru čaja sa medom, i jednu šljivu, pa aj još jednu na drugu nogu, i daj dečkima rundu!!
Pitam se kakvu, odnosno čiju? :lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , noćas sam bio u svatovima pa mi je jutros malo muka , mislim da je od kave , stigli smo kući oko 04:30 ,

Inače ugodnih - 11 ° C , snijega negdije 30 cm , malo mi zuji u glavi ..., to je sigurno isto od kave:scratch:scratch
 
Posljednje uređivanje:

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Dobro jutro , noćas sam bio u svatovima pa mi je jutros malo muka , mislim da je od kave , stigli smo kući oko 04:30 ,

Inače ugodnih - 11 ° C , snijega negdije 30 cm , malo mi zuji u glavi ..., to sigurno istood kave:scratch:scratch

oče to od kave:rolfer:zašto nisi slušal zdrastvene djelatnike kad su rekli da ne piti puno kave po ovako niskim temperaturama :rolfer::rolfer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh