• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobro veče,zvijezda se ljepo sjaji al bude u jutro zime,sad valja se dobro stisnuti kraj žene i temperatura bude radna u zelenom području,birtijašice meni kapučino od čokolade a društvu daj čaj sa rumom i odoh ja na igranje sa klincima ,pozdrav ekipi:partyman::partyman::rolleyess::rolleyess:
 
H

Hrvach

Guest
Gledam ja Ljubav je na selu i čudim se kak se dobre tete prijavljuju za to.. Ove samoborke su predobre, mogle su tu potražit nekog "servisera" tu u našem kraju.. Kaj vi mislite, kakva je ponuda ove godine?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
sve je to ŠOU , nemoj to da zaboraviš :finga:

mo'š mislit kako se ženske bore da dodju na selo , il da 'fataju nekog bogatog papka kojemu je ćaća pokrao pola države :rolleyess:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Gledam ja Ljubav je na selu i čudim se kak se dobre tete prijavljuju za to.. Ove samoborke su predobre, mogle su tu potražit nekog "servisera" tu u našem kraju.. Kaj vi mislite, kakva je ponuda ove godine?

Bome djelimo isto mišljenje..:finga::lol:;)

Ima dobrih teta na tom šou,čudno je to sve skup kako se prijave baš za selljaka,valjda se žele malo reklamirat,al nema veze bit če zanimljivo gledat..
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
pa dobro , kao terapija za oči valjda može da prodje

pitajte DRa josixa može li to :heart: da vam podnese :lol::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
Gledam ja Ljubav je na selu i čudim se kak se dobre tete prijavljuju za to.. Ove samoborke su predobre, mogle su tu potražit nekog "servisera" tu u našem kraju.. Kaj vi mislite, kakva je ponuda ove godine?

a jesi im vidio nokte,ma kakva roto-drljače,ove imaju bolje kline....:lol:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
..., dobro jutro , novi radni tjedan , trbalo bi ići raditi , - 10 ° C , ponovo pada sitni gusti snijeg , ako bude padao kako su najavili biti će gadno , do sada ga ima 30 cm .

Neznam tko će očistiti snijeg ispred birtije , ja moram ići raditi .

Može kava
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro,,,,,,,,,,,vani -6°C,,,brrrr,zima,,,,valjda vedro,.............opet puše,,,,,,nemoreš virovat...
Jedna crna s kap mljeka,,i gass..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
pa dobro , kao terapija za oči valjda može da prodje

pitajte DRa josixa može li to :heart: da vam podnese :lol::rolfer:

ja sam samo inžinjerac :lol:
ako im sad ne podnese dok su mladi, onda ne znam kad će...

ajmo dečki za guzi*e i si*e jednu rundu okrenut da nazdravimo kaj u nas ima take ljepote za gledat!! :partyman:

doooobar jutar inaće!! -9 pokazuje digi termometar... valjda ne laže, to mi je glavni instrument u fermentaciji mošta :rolleyess:
 
Z

zupa100

Guest
Visina snega mereno juče, amaterski, na tri mesta, 83 cm! Noćas je napadalo 3-4 cm novog snega! Biće da odavno nije ovoliko napadao u mom kraju. Temperatura, za divno čudo -7 C. Skoro da nije hladno. Lagano pada, mirno je i tiho, tu i tamo čuje se po neki pevac, i to je sve. Prava zimska idila!

Dobro vam jutro!
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači snjega ne fali...........:p:p
Bit če veselo za klince..da uživaju,,,,ili im ga je več preko glave.......:?

Ništa malo anntifriza i van..
 
H

Hrvach

Guest
a jesi im vidio nokte,ma kakva roto-drljače,ove imaju bolje kline....:lol:

:rolfer::rolfer: Najjača usporedba definitivno.. Ta kad krene kopat s rukama po gredici na vrtu ne treba joj freza da usitni zemlju :rolfer:
Kod mene je jutros prava zimska idila, temperatura -10/11 °C, snijeg pada sve jače i jače, mir i tišina. Jezera više ne izgledaju ko jezera nego ko ogromna klizališta, led je debel i preko 30cm na nekim mjestima
 
B

BAGERISTA

Guest
:rolfer::rolfer: Najjača usporedba definitivno.. Ta kad krene kopat s rukama po gredici na vrtu ne treba joj freza da usitni zemlju :rolfer:
Kod mene je jutros prava zimska idila, temperatura -10/11 °C, snijeg pada sve jače i jače, mir i tišina. Jezera više ne izgledaju ko jezera nego ko ogromna klizališta, led je debel i preko 30cm na nekim mjestima

Dobraaaaa,,,,,,:lol::lol::lol:,a jesi munjen mtd-ac,,,:rolfer:
nači tebi ga je več pun.k...c,,vidim,,,da bi zameo ode,,da niko nikud ne stigne otič..
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
dobar dan,-11 bilo jutros ali ugodno pošto nije bilo vjetra,sad do podne horizontala a onda popodnevna šihta do mraka a što se tiće ovih Samoborki :heart::heart::heart:,garant zakazali lokalni j...či,Đurđa daj ekipi čaj sa rumom ,ja ču tropsko voče sa medom:partyman::partyman:
 
H

Hrvach

Guest
Ajkula... Nemoj tak govoriti o curama.. Lokalni j.. či nikad nisu niti neće zakazati, samo je problem u curama jer su već sve isprobale pa traže frišku krv malo dalje od našeg kraja.. Cure bi isprobale oralni sex, ono kad cijeli dan oreš polje,a je.. te traktor
A ti nemoj ništa zvat našu Đurđu, vidiš da je trudna,a ne zna se s kim. Ti si mi nekak najsumljiviji jer ju u svakom postu spominješ :D
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
a jok nemam ja veze sa Đurđinom trudnočom,vi ste bliže pa ste očiti sumnjivci ja se držim one vojne SEMPER FI, a za cure sam se samo šalio,to su ti uglavnom osobe željne medijske slave a ljubav bude možda sa sasvim drugom osobom,meni je bilo sinoć zanimljivo jer su ova dvojica imala gotovo isti ukus kao i ja osim dve od njih 6,idemo malo lopatu u pogon pa na razgibavanje:weedman::drinkers:
 
Z

zupa100

Guest
Mogao sam da prekopiram gornji post, sve je isto i kod mene.

Dobro vam jutro!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
da slažem se sa Žutim.
ma više ne čistim niš taj snjeg,bude se otopil.
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro..........vani -2°C,,,i nebi bio problem da još ne dere i ta prokleta bura,,,,
kcjwi0.jpg
več toliko dana.............
 

Najnoviji postovi

Na vrh