• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro!
veli termometar -9...
ovako kvalitetan, suh, i zaleđen snig već duuuuugo nisam vidil u našim krajevima!!

obično je znala bljuzga bit...
jučer se malo lopatalo kaj je ralica na gurala, malo crnog kuhanog, i snig se sam topil oko nas :lol:
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro svima
Pa ono bijelo gov*o opet pada,vani -10,a nema ni grtalice.
Ajde gorivo je malo pojeftinilo pa ce bit i za sitnu raju
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dbro jutro svima
kod mene -2 bura dere ko luda
jučer popodne grtalice očistile cestu za 5 ali nočas bura opet napravila nanose od pola metra na cesti
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
klima s "one" strane Velebita spustila se na more :lol:
kod nas barem nema te buretine, Hvala Svevišnjem!

ali ovo je fenomenalno, svaki dan je ugodnih -9, bolje to nego one blesave temperature, jedno jutro 0, pa drugo jutro 11, pa treče jutro -2, pa četvrto 15...
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
majmun u 3ujutro išo grtalicom,majke mi gume ču mu izbušit kad mi opet nagura snjeg na kapiju.:axe:

i naravno do pol osam kao da ni nije išo,cesta puna snjega.:mad:
i di da ja selim eto na jugu ga ima još više,
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
:
kod nas barem nema te buretine, Hvala Svevišnjem!
.
ali ima zato ugodni sjeveroistočnjak...:lol:
majmun u 3ujutro išo grtalicom,majke mi gume ču mu izbušit kad mi opet nagura snjeg na kapiju.:axe:
,
a da nije prošao opet bi ga spominjao......:roll:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
kod mene sad bura diže snig i pravi mečavu
gorani, slavonci , zagorci i ostali znam kako vam je zimi
kod nas je ovih dana najpoželjnije auto marke GRTALICA
 
H

Hrvach

Guest
Bok, daj odmah kilu kuhanog vina da dođem k sebi... Kod mene je ugodnih -10°C, danas mi je trebalo do Samobora 35min vožnje, to vam govori kak su očišćene ceste, još kad k tome dodam da sam stajao na stanici 45min i čekao bus na ovom prekrasnom vremenu onda vam je jasno kakva je situacija kod nas. Sad je malo pojeftinio diesel, valjda budu zapalili ralicu, sad ak mi neko kaže da ih je snijeg iznenadio ima da ga likvidiram. Sad baš prolazim uz koncesionara za čišćenje cesta i vidim radnici lagano pijuckaju kuhano vinčeko, ralice stoje parkirane,a kod mene u ulici ima snijega da čovjek ne može normalno hodati.. I da... to su vam čari života u našem dragom "gradu" Sv. Nedelja..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ove ralice iz ZG prošle za dalmaciju, a vaše ralice za ZG :lol:
ah, nej se nervirat, ne isplati se... i kod nas je tako, jedino mane-tu stalno čiste cestu u našem kraju :rolfer:
 
H

Hrvach

Guest
Ma ne nerviram se ja... Volim ovu romantičnu atmosferu, žene čiste snijeg,a muževi ih gledaju kroz prozor dok piju rakijicu ili kuhano vino :D:rolleyess::drinkers::axe: Kak ceste izgledaju još bi se možda najbolje isplatilo ić s motornim sanjkama ili s psećom zapregom ko Eskimi.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
kolege!
zna te li koja je nabolja ralica u lici i dalmaciji?
južina..........
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ma kakvi nije još
dere bura ko luda
ja sam u zadru tj predgrađe i mislim da kod mene dere preko 100 km.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a onda dobro, sad sam se ukakil da bu jugo puhalo...
i ode ovo fino vrime za šunke sušit...

samo neka dere bura, mada bi mogla malo sporije, tak, 30km/h da je vama doli lakše za živit...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
ove ralice iz ZG prošle za dalmaciju, a vaše ralice za ZG :lol:
ah, nej se nervirat, ne isplati se... i kod nas je tako, jedino mane-tu stalno čiste cestu u našem kraju :rolfer:

nabijem im ja te ralice na onu stvar kad niš ne očiste, bitno da drndaju i nedaju mi spat:madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh