• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro , - 22 ° C , prekrasno , molio bih sve one kojima je ljetos bilo vruće na + 30 ° C , da izađu van , pa da nam kažu dojmove , što je lakše podnijeti , - 20 ° C ili + 30 ° C :mad::mad::mad:

Može kava , ako se voda nije smrzla :rolleyess::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro , - 22 ° C , prekrasno , molio bih sve one kojima je ljetos bilo vruće na + 30 ° C , da izađu van , pa da nam kažu dojmove , što je lakše podnijeti , - 20 ° C ili + 30 ° C :mad:

Može kava , ako se voda nije smrzla :rolleyess::mrgreen:

Ovo je kolega da ti sse kosti sve posmrzavaju,,,,,,,,,obavezno malo raketnoig,,goriva,,i možda kap crne..:mrgreen::mrgreen:

pazi njih kaj nemrete spat.

dobro jutro.
nisam još išel van iz dva izvora vele da je na plesu -21,drugi -17,
sad mi je draži i ovaj -17.
ajd ko kaj pije da potočim dok đurđa ne dođe.

http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=hrvatska_n&param=04
http://pljusak.com/

A i poli tebe vidim ljepa gesta,,,,,ima minusa ko kad stavljaš u traktor,,,antifriz........:rolleyess::mrgreen::mrgreen:








Dobro jutro svima.............evo vani -8°C,,,,bura ne puše,,,,med i mljeko,,za ono prekjučer,,i jučer..........napokon prestala ta prokleta burtetina.....
Daj kafu crnu i jednu ljutu,,,,a za kolege koji nemoru spat,,,,,nešto kratko za u krv,,,jer vidim teperature,,,,,,,debelo u (-su):rolleyess::rolleyess:

ILEGALAC,DRMR I DARIJUS:mrgreen:
A vidi ove gore,,,,,oni prate tempereturu,,po selima,,,umistop da ubiju oko,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mamaaaaaaaaaaaaa...
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
pozdrav sa laganih -19°C
jednu duplu ljutu molim....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Smrrrrrrrrzloooouuu Juuutrrrroooo!!! ihaaaaaaa

kod mene je pokazalo -15, termometar je pod krovom na ulazu u kuću, možda od prozora grije :lol:

uglavnom, đipo sa japanskim motorom je otkazal poslušnost,
pa je mater i mene moja ženica u Golfu 1.9TDI odvezla na posao...

sva sreća pa imam Uniqua balun vode, mam bum si čaja vrućega sad skuval da bradu odledim!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro,kod mene je trenutno -17, jučer sam upalio rusa bez dekompresora ,danas mislim da nema šanse
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Dobro jutro , - 22 ° C , prekrasno , molio bih sve one kojima je ljetos bilo vruće na + 30 ° C , da izađu van , pa da nam kažu dojmove , što je lakše podnijeti , - 20 ° C ili + 30 ° C :mad::mad::mad:

Može kava , ako se voda nije smrzla :rolleyess::mrgreen:

kolega žuti, hladnoča kao i vručina su relativni pojmovi, kako ljetos kad je kodnas bilo +38 , tako sada kad je nočas -22, niti jedno niti drugo nije problem ako imaš hladnog piva (ljeti) i hrpu suhih drva(zimi).
naravno stvar je u količini, što je brojka veća, treba i više materijala za ugradnju:finga:

inaće sada pijem rakiju s medom, kažu da čuva od prehlade, nemam pojma jel istina al dobrog je okusa, a i žena ne prigovara, jer je to ljek, a ipak treba misliti i na zdravlje
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Dobro jutro,kod mene je trenutno -17, jučer sam upalio rusa bez dekompresora ,danas mislim da nema šanse

ja svog engleskog srbina nisam palil već mjesec dana.
mislim da mi je sad najbolje ni ne dirat ga dok temperatura ne dođe u plus.
zeznul sam se samo kaj sam ga parkiral haubom do zida, a na strmini je u drvarni, nemrem ga na ruke gurat, pa mi je akumulator ostal u traktoru...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
jutros dobro stislo ,duge gače odradile posao,sad malo u horizontalu pokraj Amity i grijanje,društvo bude i to prošlo :partyman::partyman:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
inaće sada pijem rakiju s medom, kažu da čuva od prehlade, nemam pojma jel istina al dobrog je okusa, a i žena ne prigovara, jer je to ljek, a ipak treba misliti i na zdravlje
potrgal sam se od smjeha,ka se napijem toga rekel bum ženi da je to bil ljek.
:prayer::prayer::prayer::prayer:
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
angal u spreju odličan ljek.sam nemoj bit tukac ko ja pa u dva dana 3 potrošil i čudim se kaj mi zlo.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
bilo je u jednoj emisiji vrtlarice prirodni lijek za grlobolju...ide na teglicu meda 30 režnjića češnjaka,3 ocjeđena limuna i od ta 3 limuna naribana kora...
svaki dan se uzme jedna jušna žlica meda...:drinkers:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Da se i ja javim, danas ranije zbrisao sa posla :D
Karlovac i Ozalj -24 a ni jedna birtija ne dela...
tak je zima da mi se ni u podrum neide...:mrgreen:
Radi na Petrolu a svi kamioni u leru, vozači se boje da im se gorivo ne smrzne dok piju kavu :mrgreen:
Dobro jutro , - 22 ° C , prekrasno , molio bih sve one kojima je ljetos bilo vruće na + 30 ° C , da izađu van , pa da nam kažu dojmove , što je lakše podnijeti , - 20 ° C ili + 30 ° C :mad::mad::mad:
Meni je lakše niža nego viša temp. U zimi se debelo obučeš i nekako se podnosi hladnoća, a po ljeti skinem sve sa sebe i još mi je vruće :rolleyess:
uglavnom, đipo sa japanskim motorom je otkazal poslušnost,
pa je mater i mene moja ženica u Golfu 1.9TDI odvezla na posao...
Volvo i Škoda upalili od prve a Honda i Dodge nakon nekoliko pokušaja jutros na -18°C :lol:
dobro jutro.
ajd ko kaj pije da potočim dok đurđa ne dođe.
Moram jedan dan navratiti da prvi popijemo kavu kada si prvi za šankom, ionako se budim u isto vrijeme kao i ti :mrgreen:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
ja svog engleskog srbina nisam palil već mjesec dana.
mislim da mi je sad najbolje ni ne dirat ga dok temperatura ne dođe u plus.
zeznul sam se samo kaj sam ga parkiral haubom do zida, a na strmini je u drvarni, nemrem ga na ruke gurat, pa mi je akumulator ostal u traktoru...

ja svog palim svaka 2-3 dana zbog čišćenja snijega, kad se samo sjetim kolko muke treba dok zapali sve me nekako volja hvata za lopatanjem :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh