• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,717
i kod nas 0,,,,debelo cili dan,,,a kažu da če rokat..pa sad čemo vidit..:gitarist::gitarist:

ja danas kresnuo svog emtedejca da malo ulje procirkulira,da se ne osramotim kad treba krenuti u akciju...mali kresnuo na treći zub....:partyman:
kod nas se malo naoblačilo..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hmmmm, punice, snig...
bit će *ebena zima danas u jutro...

živi bili pa vidili pajdaši dragi, aj živili!!
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Dobro jutro
da,da dobro vidite 4:10h.
niš idem sam otvorit birtiju i zagrijat dok Đurđa ne dođe.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dobro jutro
da,da dobro vidite 4:10h.
niš idem sam otvorit birtiju i zagrijat dok Đurđa ne dođe.

Dobro jutro , pa šta ti tako rano radiš u birtiji :scratch ,

Budeš li tako rano dolazio puno ćemo potrošiti na grijanje :rolfer:

Bolje da si ti otišao zagrijati Đurđu , nego što griješ biritju :rolfer:

Kod nas - 9 ° C , za danas su najavili snijeg , može kavica , pa na posao ...:(
 
B

BAGERISTA

Guest
Dobro jutro svima,,,,,,,evo i kod nas -1°C,,,,,nešto je bura malo nosila sniga,ništa ne pada,,,,ali kaže ode na kompijuteru da če padat..,,tako da u okolici ga sigurno ima.....

Đurđa,,,daj jednu crnu s kap,,,mlika,,,,da dojden na sebe.,,,,....
 
Z

zupa100

Guest
I jutros je veoma hladno u Župi! -18 C, na Pešteru je -29 C! Sneg koji je pao pre 5 dana je bio 53 cm, sada je za nijansu manji. A javljaju po podne opet padavine, strast Božja!

Dobro vam jutro!
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
dobro jutro radni narode!!
ajme daniels, kaj si ga zahajsal...
u birtiji je ko u tropima, dođe mi da jednu točenu naručim!

eh, aj može jedna kratka i kavica...

nisam gledal kolko je stupnjeva, ali gradski radio prijeti nekim snijegom, bit će da je oko nule +/-
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Dobro jutro radni narode, -7 kod mene, bez padalina
Mare, moze kava i rakija

evo jedan kratki vic
Imao sam IPHONE,pao mi je u vodu i sad imam VODAFON
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
dobro jutro -5 to je dobro jutros se okotila koza dva muška (200 eurića) Mare društvu piti do sto eura a sto ostaje meni
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
Žuti to se sam tak veli,da ne ispadnem neprisojan pa da Đurđu jelte ne.

josix nego kaj od kave prazna blagajna.

šala trebal sam bit u firmi rano,a kak je hladno zadnjih dana,a puno staklenih površina treba grijalice još upalit,a nevolim da su prek noči.

aj sad Đurđa daj nam pit,savo i žuti plačaju,no dobro aj bum i ja dal koju kunu.
 
G

GROF

Guest
., dobar dan radni i neradni Narode! ...

., evo ja sada izviril na prozor sobe., a ono vani lagani -10, ladno - zima uh, snig lipo pada, ima ga oko 15 cm, burica dere od Kapele!., sve vani mir i dobro., nigdi nikoga.- ...

., aj, idem nešto pojist pa na kaficu kod Djurdje! ... :heart: ...

., alo Djurdja!., daj celoj birtijici piće., meni kaficu sa toplim mlikom i nešto kratko da progljedam., ali je dobar vaj godišnji.- :gitarist: ... samo tamburanje u prazno.- :rolfer: ...

., aj Bog!, ljudine! ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
heh, godišnji je fenomenalna stvar, samo kad ga dobiš...
ja sam u 4 zida pa nemam pojma jel pada, čekam da čiks otvori kapak pa dojavi kakvo je kod nas vrijeme...

do tad, može Đurđa runda za poljo ekipu sa šanka!! aj dok još kaj zvecka po novčaniku...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,090
Žuti to se sam tak veli,da ne ispadnem neprisojan pa da Đurđu jelte ne.

josix nego kaj od kave prazna blagajna.

šala trebal sam bit u firmi rano,a kak je hladno zadnjih dana,a puno staklenih površina treba grijalice još upalit,a nevolim da su prek noči.

aj sad Đurđa daj nam pit,savo i žuti plačaju,no dobro aj bum i ja dal koju kunu.

ti baš upražnjavaš ovu recesiju :rolfer:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,743
evo i sunca kod nas, očekivao sam barem malo snijega iz Like i G. Kotara ali očito ćemo još malo morat na njega pričekat(neda Grof da prijeđe Kapelu)
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
čekam da čiks otvori kapak pa dojavi kakvo je kod nas vrijeme...
Čiks je danas imao prvi radni dan pa se rano probudio ;) Bemti odradio jedan radni dan a sutra već imam slobodan dan :rolfer:
konačno sam shvatio da je i kod mene zima :rolfer:
Što ruske mašine u dvorištu teško pale da si shvatio da je zima? :lol:
ti baš upražnjavaš ovu recesiju :rolfer:
Što hočeš? Pa tako se radi, ja danas imao gablec i nekoliko kava besplatno :finga:
evo i sunca kod nas, očekivao sam barem malo snijega iz Like i G. Kotara ali očito ćemo još malo morat na njega pričekat(neda Grof da prijeđe Kapelu)
Ima i sunca ali hlaaaadno puše. Smrznuli mi se prsti danas na rampi :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh