• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
To moj školski dolazi kući iz francuske 🤣
👍👌
Znači da ga je netko u školi naučio matematiku i fiziku, čim je bio sposoban da bude tamo.

Čitao sam ovih dana da su na PMF upisana dva (2) studenta za učitelje, profesore matematike i fizike. Čitam i da se jako pregovara i ucjenjuje za sastav nove vlade, pristati na reviziju sadašnjih knjiga povijesti itd., ovu situaciju s 2 studenta matematike i fizike nitko ne spominje, niti ikoga brine.
Baš me zanima ako se taj trend nastavi tko bude novim Hrvatima predavao matematiku i fiziku u školama, ovi novi revizionisti povijesti, ili čak vjeroučitelji? Bez osnova matematike i fizike novi naraštaji budu odlično znali novu povijest, ali definitivno ne budu znali popraviti svoj trimer, frezu, a kamoli avion, helikopter, pa da i kleče ispred njega. Budućnost nam se smiješi...
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
@plus zagreb im je postao pre skup za studiranje.

A što se tiče mog kolege. Više je on bio za sport i disciplinu pa je otišao na vojno učilište pa ga tamo povukli avioni...

Bio sam u zadru s njima baš kad mi je rekao da ga šalju u francusku na obuku..

Evo žena moja predaje mladim profesorima matematike i informatike i donedavno fizike. Ima ih i više nego dovoljno...
 
  • Like
Reactions: ZJ

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,124
Da budemo precizniji i da malo osvježimo temu onda se dela o sexu i poticajima, ali v zadnje vrijeme nema ni jednog ni drugog.:confused:
 
  • Haha
Reactions: ZJ

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Evo ja došao od majstora i on se sexa s mojim novim loncinom 224ccm. Ima 2 cm izbačen karter naspram honde gcv 190 i sad mora pikse tokariti da to bude lijepo i kvalitetno ušarafljeno..

Ne znam zašto motor dolje nije ravan. Na slici je izgledao ravno 🤣
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,708
Šuti, bar se bude bolje hladil i imal mjesta za uvlačiti struju zraka za nož.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Kosiste je zatvoreno. Motor dolazi na kućište i remenski je prijenos.

Tako da.. Samo će bolje prljavština do remena 🤣
 
  • Haha
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
@plus
Evo žena moja predaje mladim profesorima matematike i informatike i donedavno fizike. Ima ih i više nego dovoljno...
Lijepo je da si ti pun optimizma. Barem ti sve tako izgleda... Grdo je dok se probudimo poslije lijepih snova, u neočekivano drugačijoj stvarnosti... Razočaranje može biti veliko.
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,041
Ja ti samo kažem da ima više profesora nego potražnje za istima. Ja sam jedno vrijeme studirao tamo dok nisam shvatio da to nije za mene. Ali ima kolega, Profesora matematike i informatike bez posla. Tj. Ne rade u školi iako bi htjeli jer nemaju potrebe za njima.

A učenika i studenata sve manje i manje...
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,772
Ti samo mladi, brzopleti optimista, koji na žalost izgleda još ne vidi puno dalje od nosa. Zapravo je to i dobro. Molim te bez uvrede, shvati ovo kao jednu metaforu. Ako te vrijeđa ispričavam se, nemam te namjeru vrijeđati, nego probam te potaknuti na dublje razmišljanje.

Probaj izračunati koliko godina budu ti današnji profesori imali onda dok se tvoje dijete bude trebalo školovati, studirati? Daj malo ozbiljnije i šire pogledaj na surovu stvarnost.

"Lijepu" si svoju zadnju rečenicu napisao. 👌 (y) Budu domači Nepalci, Filipinci, Ukrajinci popravljali super novu modernu poljoprivrednu mehanizaciju, budu išli u mornare u novu mornaricu, gradili nove moderne vlakove i tramvaje... :ppozdrav: Vu birtiji se pije, pa živjeli :ppozdrav:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh