• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

POLJObirtija

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,354
Ljudi shvatite,ako sebi želimo dobra, turizam obavezno odnosno pod hitno zabraniti, ili cijene dignuti gdje trebaju biti,pa mi ne možemo zaraditi za nered koji ostaje za sezonom.
Kad bi cijene bile kakve bi trebale biti radili bi manje,a u konačnici imali jednako ili malo manje ali zato slađe.
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,539
Oprosti, ali cijena ovog hotela za nase prilike nije bas mala. U hotelu je jako malo domacih ljudi. Ili stranci ili nasi koji otisli van. A ponasanje ovih nasih je odvratno.
Znaci dici cijene, koje su i ovako visoke, da si nas covjek ne moze priustit tjedan dana godisnjeg?
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,547
Ljudi moji. Ja sam sinoć ostao zabezeknut.

Lik je po noći na paškom mostu obilazio kolonu. I onda je skužio da neće uspjeti pa je skoro izgurao auto jedan da se ubaci natrag. Domaći neki, zadarske tablice...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,539
Pa svugdje ti je tako. Ja u subotu zbog guzve isao od Zagreba do Karlovca starom cestom. 15ak nas je bilo u koloni, ali vozili se normalno, po propisima. A iza nas doletio zg tablice. Po punoj crti, u zavojima, nije ga diralo nista. Stalno prestizao...
Rekao zeni ako se slucajno sudari, jos cu ga odalamit i pomoci da ga se makne sa ceste da mogu nastavit put na more...
 

llmb0611

Iskusan lik
Tu od
11 Ožu 2013
Poruka
1,539
Imam ti ja primjer na autocesti prema Goricanu...postojao izlaz za Gorican i sad su pred koju godinu radili novi koji udaljen 1.5km od starog. S time da su za ovaj novi rusili nadvoznjak koji je bio cisto dobar...al zna se koja je stranka nacelnik pa su uspjeli dobiti jos jedan izlaz..
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,107
Postoji: jedan je petlja izlaza s AC (kućice), a drugi je prijelaz postojeće ceste iznad AC.
Svagdje je to tak.
 

Najnoviji postovi

Na vrh