• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

poljodjelac

  • Temu pokrenuo Poljodjelac
  • Datum prvog posta
P

Poljodjelac

Guest
Bobo kaže:
Svaka cast na slikama, ali vidim da je sve po dvoristu razbacano... Istu situaciju amo i mi imali, dok nismo poludili i napravili supu samo za prikljucke. Najvise me se dojmio parking za prikolice i cinjenica da Barigelli JEDVA stne pod supu ;)

Samo malo ja je to izbetonirati i da vidis posla ;) Valjda ce i to s vremenom biti, kao i kod mene...
Ako bude vremena tj. ako nađem majstore koji mi neće zabušavat po dvorištu, šupa se ove godine produžava za 15 m.
Mislim da ni to neće biti dovoljno, ali ne mora (mislim ne može) ni biti sve pod krovom.
 
P

Poljodjelac

Guest
zrine892 kaže:
super sttojevi...pogotovo ovaj novi landini 165...jel to cista mehanika bez elektronike? vidim da imas yostick predvidjen za prednji utovarivac,reci mi dali imas onaj reveres za naprijed i nazad pokraj volana...jer moras kvacilo stiskati?
Nije čista mehanika, to je neka srednja oprema, za naprijed nazad moraš stisnut kvačilo,
na ručici mjenjača ima prekidač koji prepolovi brzinu, e onda ne moraš stisnuti kvačilo.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
a ja bi samo pitao kakva su ono dodatna svjetla na YTO-u? kao da si ih sam dodao??
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
odakle si ti?

Ako ja dobro vidim tablica na YTo-u je VK, a jel si iz Vk ili negdje blizu neznam?
 
V

Vujo

Guest
super strojevi pa trebala bi ti garaža prije zime šteta strojeva!!!
 
J

jokapz

Guest
Ljepo imanje... Razbacano je jer čovjek stalno radi s tim. Da sve to ljepo slaže u šupu moro bi zaposlit jednog radnika da sam to radi.... ;) ;)

Vidim da si stavljo povišce na kamionku koliko stane u nju???
 
P

Poljodjelac

Guest
abrkili kaže:
a ja bi samo pitao kakva su ono dodatna svjetla na YTO-u? kao da si ih sam dodao??
Ma to ti biseri u našoj državi izmišljaju, kao s onim svjetlima ne prolazi homologaciju a sa ovima dodatnim
prolazi.
 
P

Poljodjelac

Guest
jokapz kaže:
Ljepo imanje... Razbacano je jer čovjek stalno radi s tim. Da sve to ljepo slaže u šupu moro bi zaposlit jednog radnika da sam to radi.... ;) ;)

Vidim da si stavljo povišce na kamionku koliko stane u nju???
E ti si potpuno u pravu.Preko godine ja samo pazim da uvijek mogu svaki stroj prikopčat i da mi je prolaz
slobodan.Za zimu se najosjetljiviji strojevi peru išto više guraju pod krov.
 
P

Poljodjelac

Guest
Bobo kaže:
Bas su biseri... sto fali original svjetlima?
Ma bolja su nego ova ugrađena (samo se prebace utičnice) ali eto tako mora biti.
 
U

ursus4514

Guest
ursusi s ti pravi ja sam imao ursusa 4514 66ks za njega sam kacio 2x14 ali sam ga prodao prosle godine bio je 97 godina imao je 5000sati prodao sam ga za 11500eura sada gledam yto-a jel ga mozes uslikat iznutra eto hvala unaprijed!!!!! :)
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Poljodjeac, jel bi htio ovu prikolicu crvenu sa slike malo sa strane uslikat da vidim nešta. Sa strane, odozada, odnapred.

Hvala unapred!
 
P

Poljodjelac

Guest
Da ti je uslikam ne vrijedi jer ti ja neznam postaviti slike,
pitaj šta te zanima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Pa nezanima me nikakav detalj nego bi pogledo dali e to ista prikolica kojom se ja ponekad služim.
Dali znaš poslati sliku e-mailom?

Ajd ako znaš kja je marka prikolice ili je ručni rad?
 
B

Bobo

Guest
Marko, nemoj ljude gnjaviti glupostima...

Ako ti je nesto bas bitno, izaci ce ti covjek u susret, ali ovako bez veze kad za slike pitas bez nekog opravdanja, to nije u redu i molim te da s tim glupostima prestanes.
 

Najnoviji postovi

Na vrh