• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredni automobili

M

marioJB

Guest
ide paleta gore,nije baš da je moj,ali ljeti je kod mene,budem sam da dođem do digitalca,i inače je na prodaju
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
ma zafrkavam se ;)
bilo bi steta s njim vozit umjetno po polju. to je za sminku :)
 
M

marioJB

Guest
nije to tolko skup auto,ali je jak,mi smo vozili paletu cigle daj 6500€ za njega i vozi ga,
 
S

strongboy

Guest
ja imam jednu dijanu 6 koju koristim za po poljima i njivama.nije registrirana, jer ne idem snjom nikuda ,osim u polju.ima kuku na koju kad zatreba prikacim autoprikolicu,i bas mi je zgodna a i udobna ;) zbog odlicne amortizacije,a sve to uz veoma malu potrosnju benzina..(malo vise od jedne vespe) ;) .pre nje sam imao dijanu dak pick-up(tovarna verzija).al mi je kod nje otkazao menjac,(zaglavio je posto je ostala bez ulja u menjacu),i do dan danas nemogu ga nikako odglaviti.nema nista slomljeno u njemu,al ne moze da izadje iz 3-ce brzine.pa tako stoji.inace za do selo vozim audija 100 2.0E ima 85KW,i vec ga 8 godina vozim na plin.potrosnja mu se krece od 8,4 l-13 l/100km plina naravno ;).evo i slike:
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo je moja fensi-šmensi pila :!: :mrgreen: :mrgreen:
YUGO 45 E, 1987.g., 900 ccm, max speed 135 km/h, ima neke modifikacije na sebi, al to je tajna velike moči :D :mrgreen: :lol: ;) :!:

Obrisan neispravan link.

Baš sam mu danas stavio napred zimske gume s čeličnim felgama ''black edition'', inače imam sve četiri alu felge s gumama 165 - 70 r13, a zimske su 155 - 70 r13 :!:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Fino si ga sredio, baš je ljep...maglenke, felge, presvlake na sjedalima....sjedi 5 ;)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Pošto je nešto novčića kapnulo treba odmah reagirati i kupiti neophodne stvari.Mazda u akciji dovoza goriva.Prije sam naručivao u veleprodaji s dovozom međutim više se ne isplati jer me izađe skoro skuplje.Danas zavezli 2 ture po 1000 l da se nađe.

Slikaplavi.jpg


mazda.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
kolika je nosivost mazde?
nije joj 1000l previse?

to je pravi poljoprivredni autic.. bacis iza kontejner nafte,paletu umjetnog ili sjemena i gas na polje.. :)
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Nosivost je 1050 kg i ide s kontejnerom i u polje gdje su bolji putevi .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Re: Same

Bobo kaže:
Meni nema veze sto se volan ne "otima" tj sto se ne vraca u sredinu sam. To mi cak vise puta pase. Ova fora da se volan ispravlja sam ko na autu, bi bila ok za imati, ali ne znam kako se to na njivi ponasa, vjerovatno kad ides po grbavom moras pivo i sendvič ostaviti po strani, jer moras volan drzat :blackeye

ZJ: Ne znam sto mislis za Megane II imamo ga mi i nisam nista cudno primjetio s volanom. Prije njega smo imali sugavu thaliju i ono je bilo toliko neupravljivo preko 80km/h, da se zivo cudim sto ljudi u tim autima ne ginu ko muhe...


Uglavnom, vise mi smeta na traktoru sto nemam ili dva cilindra ili jedan "dupli" tako da moram jednako motat u lijevo i u desno...
Kažem da je volan na Meganeu totalno premekano s...nje bez osjećaja ceste. Dobar za po gradu i polaku vožnju, ali jako opasan na zahtjevnim podlogama, mokro, sklisko, poledica i sl. Naročito na većim brzinama. Uopće se nema osjećaja ceste.
Vozim ga cca 3g. i >157t km do sad i JOŠ GA MRZIM. To je prvi auto koji mi jednostavno nije sjeo (do sad imam valjda više od 600t km napravljenih, od 5-6 auta koje sam vozil, mislim malo dulje).
 
B

Bobo

Guest
Re: Same

ZJ: Hehe, ocito nisi thaliju probao voziti... sjedni u to, pa ces vidjeti da je Megane jos ODLICAN...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Re: Same

Bobo kaže:
ZJ: Hehe, ocito nisi thaliju probao voziti... sjedni u to, pa ces vidjeti da je Megane jos ODLICAN...
Nisam...
Ja sam puno manji od tebe, pa teško stanem u njega. A kak ti uđeš???
 
B

Bobo

Guest
Re: Same

Pa odmaknem sjedalo i sjednem unutra, bez nekih problema...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,696
Re: Same

Bobo kaže:
Pa odmaknem sjedalo i sjednem unutra, bez nekih problema...
Riješil sam se Megana :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
buban kaže:
jel moze mi netko rec sta da jos napravim a da odma bude slika a ne link

kad stavis strelicu na sliku, ides na share i post to website. onda u tom novom prozoru izaberes get link code i tamo izaberes pod IMG for bulletin boards & forums link za full size, ako slika nije vece od 800x600 ako je veca slika, onda kopiras Clickable thumbnail.

nadam se da si uspio shvatit ..

DSC00193.jpg


inace, lijepa vitarica ;)
onaj ktm je tvoj, ili?
 
Na vrh