• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredni automobili

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
meni je moj lancer zakon izvana i motor i kak drži cestu samo unutrašnjost zaostaje za evropskim autima cini mi se da nije tak kvaliteta naistoj razini

ali moj lancer je osnovni model pa je valda zato jel u outlanderu kaj bole
 
J

Jadranko

Guest
krki kaže:
meni je moj lancer zakon izvana i motor i kak drži cestu samo unutrašnjost zaostaje za evropskim autima cini mi se da nije tak kvaliteta naistoj razini

ali moj lancer je osnovni model pa je valda zato jel u outlanderu kaj bole

pa sta ja znam meni je cool svidja mi se interijer.jako je jednostavan a ucinkovit.
evo usliko sam par slika
ima jako dobru muziku unutra od roxforda fostgate 650 w sa jebackim subwoferom u gepeku.
sve original sa cd mjenjacem sa 6 cd mp3 ma ludo skroz.
stavim 6 cd-a i picim 14 sati nista ne mjenjam.i eto me u hrvatskoj.
ali ima i par stvari koji me malo plasi.
ustvari pun je elektronike bojim se da se to nakon 3 godine dokle je pod garancijom ne pocne kvariti.
kad ulazis netreba ti kljuc,ustvari ga ni nema samo trebas imat neki privjesak u obliku kljuca u dzepu
i cim dohvatis bravu on se otkljuca.
kljuca nema ni kod volana samo neki komad plastike koji zakrenes i palis.
ima jos puno toga al mi se neda pisati....
ah da ima dobru stvar moze se mjenjati prednji ili zadnji pogon ili blokada
i to sve se moze saltati tokom voznje

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
eto to se meni ne svida ni kod mog koji nema tolko elektronike jednostavno mi nejde privikavanje na klimu pištanje raznih upozorenja itd
 
J

Jadranko

Guest
mario kaže:
Dobra pila!!!!!!!!!!

Koliko košta?

ovako osnovna izvedba sa 5 sjedala diesel naravno kosta 38.700 chf
1 chf = 4.3 kune
ovaj je bio 45,000 chf sa svim mogucim sto ima a euro kuku sam gratis dobio jer sam ga uzeo novog.

ma joj i kod ovog pisti za svako sranje pojas pa kad izadjes iz njega a onaj privjesak ostane to nervira.
ja koji se nikad nisam vezao u zivotu sad sam primoran da se vezem jer on ne prestaje da pisti.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Z

zrine892

Guest
Jadranko kaže:
ima jako dobru muziku unutra od roxforda fostgate 650 w sa jebackim subwoferom u gepeku.
sve original sa cd mjenjacem sa 6 cd mp3 ma ludo skroz.
stavim 6 cd-a i picim 14 sati nista ne mjenjam.i eto me u hrvatskoj.


vlasnika toga auta zahtijevam da uslika to :) :) :blackeye :blackeye
 
Z

zrine892

Guest
e hvala ti na slikama..bas je pravi sub..bas obiteljski :) ne zahtjijeva puno prostora a lijepo to dojde..za slusati i malo basa..
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,573
sad asm se sjetio, vidio sam tu temu ali nisam ulazio, ajde oprostite ljudi...nebojte se, neču ko sesva...barem ne namjeravam...sad ču onda ovdje stavit slike svoje "makine"

BTW:nemogu sad, sutra.
 
P

pozna

Guest
Privredna vozila

u najskorije vrijeme tj. do kraja 10. mj. moram kupiti kombi. srednje dugi ili maxi i to poviseni. motori 2.4 ili 2.8 disel. najozbiljnije razmisljam o Fiat Dukato,ali i o Citroen Jumper ili Peugeot Boxer. nosivost od 900 do 1300 kg. naravno polovni. volio bih cuti da li netko od forumasa ima tako nesta,odnosno iskustva, slabe tocke i na sta valja pripaziti pri kupovini. unaprijed hvala.
 
P

pozna

Guest
zelio bih znati zasto je moja novootvorena tema "privredna vozila" prebacena u temu poljoprivredni automobili ??? ako neznate razliku izmedu privrednih vozila i ovih nazovimo to poljoprivrednih auta, to nije moj problem.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Zato jer u ovoj temi nisu isklučivo poljoprivredni automobili.
 
P

pozna

Guest
Svasta. znaci nemoze se pricati iskljucivo o privrednim vozilima u temi "privredna vozila" nego u temi poljoprivredni automobili koji to nisu.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ma može se, htio sam ih stavit u ovu temu da nebude toliko tema pod OSTALO.
Ja se ispričavam, slobodno otvoriš opet temu.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dodge? to je tvoj,ili?
jel ide paleta umjetnog iza? :mrgreen:
slobodno stavi jos koju sliku ;)
 
Na vrh