• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredni sajam u novom sadu

• Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta
S

seljaček

Guest
Dal netko ima u planu iči na sajam ja ču valjda 15.5 sa firmom navodno kolege od prije kažu da je super stvarno velika ponuda svega i svačega.

B

Bobo

Guest
OOO, vjeruj mi, neces pozaliti, ako tamo odes... Ja bio prije par godina i izgorila mi memorijska kartica i ostao sam bez svih slika...

Stvarno ima SVEGA. Ako imas prilike, svakako otidji. Mi smo ove godine planirali, ali kako mi se cini, nista... :(

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
10,387
ja idem prosle godine sam bio sprijecen sada samo nebeska sila moze da me zaustavi

M

mladen

Guest
ja sam na sajmu 12 05 imal jos ko da taj dan ide pa da se nadjemo

V

Vujo

Guest
očekujemo puuuno slika, dečki napunite baterije na fotiću.

T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
tako je,očekujemo puno slika-nemojte slikati samo one velike traktore(neka netko slika i tomu vinkovića,agt,pasquali......)

UNAPRID HVALA :!: :!: :!: :D :D :D

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
10,387
e mladene baksuze ja idem u nedjelju mogli smo zajedno nasa opstina organizuje prevoz do tamo i nazad

e sad za fotic ce da bude problem ja ga nenam ali nadam se da cu pozajmiti od nekoga

imam na telefonu 1mp i to moze da posluzi

S

sava

Guest
sajam je ludilo ove godine ja bio na otvaranju,noge mi otpale a imam snimljeno cudo materijala na kameri.

TX75

Aktivni član
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,237
sava kaže:
sajam je ludilo ove godine ja bio na otvaranju,noge mi otpale a imam snimljeno cudo materijala na kameri.
8) pa šta čekaš :D ;)

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
i to slike manjih traktora i prikljucaka ;) Za velike ne moram ni pitati :) tih ce sigurno biti 8)

V

vinko

Guest
što znači ono cijena septembar,decembar na nekim strojevima?

B

Bobo

Guest
Svidja mi se ZMAJ... A vidim kako su i na 2090 napravili nekih promijena sto se izgleda tice ;)

Ako se stidite stavljati slike, nemojte... ;)

Super su slike!

Č

Čugi

Guest
vinko kaže:
što znači ono cijena septembar,decembar na nekim strojevima?
Iznos rate, plaća se dva puta godišnje u tim mesecima određeni iznos, znači na primer NH u sep. 5500 i dec. 11000, na 8 godina ukupno izađe 132000 eura.

Bobo znao sam de ćeš se uhvatiti za Zmaja, pa evo još neka od njega ;) , inače mu je cena 29000 eura na 8 godina.

Najnoviji postovi

Na vrh