• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljoprivredni sajam u novom sadu

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta
S

seljaček

Guest
Dal netko ima u planu iči na sajam ja ču valjda 15.5 sa firmom navodno kolege od prije kažu da je super stvarno velika ponuda svega i svačega.
 
B

Bobo

Guest
OOO, vjeruj mi, neces pozaliti, ako tamo odes... Ja bio prije par godina i izgorila mi memorijska kartica i ostao sam bez svih slika...

Stvarno ima SVEGA. Ako imas prilike, svakako otidji. Mi smo ove godine planirali, ali kako mi se cini, nista... :(
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
ja idem prosle godine sam bio sprijecen sada samo nebeska sila moze da me zaustavi
 
M

mladen

Guest
ja sam na sajmu 12 05 imal jos ko da taj dan ide pa da se nadjemo
 
V

Vujo

Guest
očekujemo puuuno slika, dečki napunite baterije na fotiću.
 
T

TOMO VINKOVIĆ

Guest
tako je,očekujemo puno slika-nemojte slikati samo one velike traktore(neka netko slika i tomu vinkovića,agt,pasquali......)

UNAPRID HVALA :!: :!: :!: :D :D :D
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
e mladene baksuze ja idem u nedjelju mogli smo zajedno nasa opstina organizuje prevoz do tamo i nazad

e sad za fotic ce da bude problem ja ga nenam ali nadam se da cu pozajmiti od nekoga

imam na telefonu 1mp i to moze da posluzi
 
S

sava

Guest
sajam je ludilo ove godine ja bio na otvaranju,noge mi otpale a imam snimljeno cudo materijala na kameri.
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
sava kaže:
sajam je ludilo ove godine ja bio na otvaranju,noge mi otpale a imam snimljeno cudo materijala na kameri.

8) pa šta čekaš :D ;)
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
i to slike manjih traktora i prikljucaka ;) Za velike ne moram ni pitati :) tih ce sigurno biti 8)
 
Č

Čugi

Guest
Bobo kaže:
Ne mogu vjerovati da jos nitko nije slike postavio?!?

Evo jedan deo...
Obrisan neispravan link. Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
V

vinko

Guest
što znači ono cijena septembar,decembar na nekim strojevima?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
evo i od mene malo
23wwm7p.jpg

v5iywy.jpg

2elruyv.jpg

vcrwxd.jpg

24bvq75.jpg
 
B

Bobo

Guest
Svidja mi se ZMAJ... A vidim kako su i na 2090 napravili nekih promijena sto se izgleda tice ;)

Ako se stidite stavljati slike, nemojte... ;)

Super su slike!
 
Č

Čugi

Guest
vinko kaže:
što znači ono cijena septembar,decembar na nekim strojevima?

Iznos rate, plaća se dva puta godišnje u tim mesecima određeni iznos, znači na primer NH u sep. 5500 i dec. 11000, na 8 godina ukupno izađe 132000 eura.

Bobo znao sam de ćeš se uhvatiti za Zmaja, pa evo još neka od njega ;) , inače mu je cena 29000 eura na 8 godina.

Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.
 
Na vrh