• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljski putevi..

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ja danas pokosio pokraj šume da lakše kombajn okreče,smradovi iz šumarije nisu 10 godina poslali malčer jer kose privatne parcele od svojih radnika a i ljudi bi mogli preko zime malo okresati drvlje ali ne bolje da im se voze po usjevu,evo na prvoj slici je stanje kod mene a na drugoj ostatak

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us//imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
 
I

ihorzic

Guest
ja danas pokosio pokraj šume da lakše kombajn okreče,smradovi iz šumarije nisu 10 godina poslali malčer jer kose privatne parcele od svojih radnika a i ljudi bi mogli preko zime malo okresati drvlje ali ne bolje da im se voze po usjevu,evo na prvoj slici je stanje kod mene a na drugoj ostatak

Uploaded with

Uploaded with ImageShack.us//imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Postoji komunalni redar pri Općini ili gradu te je tvoja dužnost na fin način pozvati ga na teren da snimi situaciju , a njegova je da pronađe krivca , pismnenim putom ga natera da sanira štetu, te ako ne učini nakon opomene on mora dati nalog komunalnom pogonu na tvom području da sanira ili u tvom slučaju posječe živicu i naplati radove krivcu.
Ti ostaješ čist i sve ide prema zakonu.
 
I

ihorzic

Guest
:pzgorela mi trava na putu od vrućine i tak je neobično:mrgreen:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A to su ostaci od nekakvog ljubavnog okupljanja,kod nas toga ima na svakom ulazu u šumu gdje je navežen kamen,jer boje se ići na mekane puteve po noći:icon_rofl::icon_rofl:,kod mene je problem jer lokalna opčina ne radi nikako na održavanju puteva,jer zbog brijegova dešavaju se jaka oštečenja nakon svake veče kiše,tako da ja sad ne mogu na polje voziti stajnjak nego ga vozim na jednu prohodnu zemlju,

Uploaded with ImageShack.us,uglavnom ovo su voderine od pola metra dubine i nema šanse da prikolica prati trag traktora,

Uploaded with ImageShack.us,opčina ima JCB ali nema kvalitetnu osobu za raditi sa njime,glavni vozač je načelnikov sin
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Pritisak mi je skocio nesto bih umocio:icon_rofl::icon_rofl: ljubav vam pozna te poljske puteve jako dobro pogotovo ako je jos malo bolji put:eek::
@ajkula morat ces uzet stvar u svoje ruke nema ti druge!!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nema šanse,prekjučer prolazi prek toga puta jedan selski viječnik i na moju primjedbu oko put samo je odmahnuo rukom,ma tko ih h..be ,najviše bih volio da netko polupa rolobalirku pa da prituži opčinu,na taj put sam ja več dovezao sigurno 50 kubika stare cigle i betona,sve ručno trpao i kad nekog tražiš da ti da taj lom iz dvorišta svi se prave gluhi,e pa nema više samilosti u meni za takve mutikaše,voziite se onda 4 puta daljim putem ,ja prođem preko susjedovog a oni nek troše gorivo okolo:(devil)::(devil):
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@ajkula takve sam i ja slicne probleme imo zato me neki ljudi izbjegavaju u opcini neznam zasto mozda sta sam bio malo ljut pa neko skoro dobio:(punch): ja znam svako proljece jedan put malo proc tanjuracom i bude malo bolje!!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jedan od puteva u selu:



usjek, nizbrdica i voda si pravi put.
na lijevoj strani se vide tragovi gdje se nasukala lada malo prije slikanja

ovo je u susjednom selu, stavljao sam slike vec ali svaki put je sve gore.. netko vozi drva.
mali ferko tu nemoze proc.




 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ima i kod nas drame sa poljskim putevima samo ovakvih bas i nema. Ajkula kako mi je ovaj usjek poznat... kao da je ovo s lijeve strane rodjina parcela a?
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Ovakav put moram priznati nisam nikad vidil u životu to mi više sliči na one putopisne po Indiji...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nemam pojma sa cime izvlace drva. 500tinjak metara dalje su napravili trag covjeku kroz psenicu preko cijele uvratine. polje je 6kj..
a na pocetak je netko navezao neki gradjevinski otpad, gromade betona..
sami specijalci.. :icon_toilet:
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Ima i kod nas drame sa poljskim putevima samo ovakvih bas i nema. Ajkula kako mi je ovaj usjek poznat... kao da je ovo s lijeve strane rodjina parcela a?

rođina je jednu niže,ona uska ,a on sad ide po travu preko svoje zemlje uz Darija,jer nema šanse proći ovuda,bitno da se vodi da naša opčina ima JCB :mur::mur::mur:
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Pa kao što je rečeno, prijavit komunalnom redaru. Može se to i osobno rješiti. Kad taj nevoljnik bude vozio drva tim putem, fino ga sačekaš i objasniš mu da mora sanirati štetu ili zoveš policiju. Odmah se drugačije odnosi prema putevima.
 

Najnoviji postovi

Na vrh