• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć pri kupnji Zetora!

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ovako imam u planu ako skupim dovoljan fond novaca za kupnju Zetora.E sad uzeo bi nesta u rangu 65 konja da mi mogu ostati dosadasnji priključci prvenstveno mislim na plug 12",tanjurace 24 diska.To bi bile vj serije zetora od 6045 ,6245,ai gledajuci po oglasima cjene skuplji su ti manji zetori sa duplom vucom nego ovi 7045 7245 i te serije.Razlika izmedu 6245 i 7245 nije pre velika ako su pribliznog godista arazlika u konjazi vjerujem da je dosta veca.e sad zanima me sta da gledam kakve su razlike u potrosnji,kvaliteti koji imaju bolji mjenjac i bolju prednju vucu?i koliko ustvari ima konja taj 7245 a koliko 7045,ove serije su mi najlijepse 6340 i 4340 ali su mi malo preskupe...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
ja sam svojevremeno radio sa 7245 i tada sam bio odusevljen traktorom ali kako je vrime prolazilo splaslo je to nekeko...
Mislim da su zetori malo preskupi za ono sta pruzaju
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
ja sam svojevremeno radio sa 7245 i tada sam bio odusevljen traktorom ali kako je vrime prolazilo splaslo je to nekeko...
Mislim da su zetori malo preskupi za ono sta pruzaju

i na koju si marku presao sa zetora.Imali smo Zetora ali sada bi nesta sa prednjim pogonom i malo jace od 50 konja naravno samo 4 cilindra dolazi u obzir
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
i na koju si marku presao sa zetora.Imali smo Zetora ali sada bi nesta sa prednjim pogonom i malo jace od 50 konja naravno samo 4 cilindra dolazi u obzir


pa ne znan sta bi ti reka,Deutz ili Massey iako i to je skupo i skuplje za odrzavanje ali je puno bolje.
ili cak Fiat!
Kod Zetora ne volim bocne reduktore i kocnice i pretrom je za moj gust.
Kabina je ekstra ugodna ali zna bit neprakticna u radu.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
jeftina alternativa a dobra je fiat
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
treba imati na umu da vecina fiata dolazi iz francuske , gdje su izrabljeni do bezsvjesti.
inače i meni se sviđa fiat ,ali teško je dobrog nać.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
a gle svaki traktor iz uvoza je već dao svoje, pogotovo jači zapadni traktori...
Normalno uvijek postoje iznimke i bolje je uzet manje izrabljenog zetora nego izmučenog zapadnjaka...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: pomoc pri kupnji zetora.

@bornakutina kaj ste nakraju kupili koji traktor?
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
Re: pomoc pri kupnji zetora.

kupi sebi zetora 7011 serija za holandiju sa prednjim amortizerima i miran si....
 

Zetorr

Član
Tu od
2 Sij 2014
Poruka
97
Re: pomoc pri kupnji zetora.

Kupi si Zetora 7245 ima ga ovdje jedan u selu preeezadovoljan je sa traktorom on nema nekog velikog posla al puno puta vozi cisternu i svuda su ovdje kod nas uzbrdice i losija cesta, al on nigdje neizsaltava iz 5 osim ako su velike rupe ma traktor je zvjer!! Ak biras izmedju imt ili zetora imt ti vise trosi a po meni je bolji zetor! Pozz
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Re: pomoc pri kupnji zetora.

:icon_weed: misliš da ga nije kupil još u ovih godinu dana :icon_hang:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Re: pomoc pri kupnji zetora.

I nije, kupil je Torpedo
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Re: pomoc pri kupnji zetora.

SUper, znači poslušal je savjete da beži od Češkog krampusa što dalje....
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Re: pomoc pri kupnji zetora.

ja sam si danas kupil krampusa :icon_kidra: i dobra je stvar u svemu tome ima pet brzina pa ne moram razbijat glavu kako da ugradim petu :icon_fU:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,810
Re: pomoc pri kupnji zetora.

Pucaj, kaj si kupil? Baš čitam i vidim da je tema u potražnji pod ključem.
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Re: pomoc pri kupnji zetora.

5245 86g. nije novi ali mislim da bude poslužil, rađen za njemačko tržište i još znam da će biti pitanja za cijenu pa da i to kažem 58000kn znam da je puno i da je zetor precjenjen al kaj ćeš kad ga :(inlove):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: pomoc pri kupnji zetora.

Ja bi kupil zetora tek kad dekretom ukinu IMT .

vaš velečasni
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Re: pomoc pri kupnji zetora.

Ma gospon Puknuti pa vi onda ne znate kako je zetor dobar
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Re: pomoc pri kupnji zetora.

Za 58 000 zekana?? pa to je jeftino naspram ostatka po njuskalu
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Re: pomoc pri kupnji zetora.

pa nije puno love,a ni godina nije prestrasna. On se dobro uklapa s prednjim pogonom,i nije potrosac,a ako je švabo,onda je pun pogodak. Cestitke,i cekamo slike!
 
Na vrh