• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomoć pri kupovini

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Imam pitanje, planiramo ići na ruralni zajedno s tatinim bratom, znači ugovor o zajedničkom ulaganju što donosi dodatnih 20% uz to općina ima BFO što također donosi dodatnih 20%, dakle ukupno 90% povrata. Pa sad koji traktor Fendt 716 ili MF 7616 ili John deere 6170R? savjeti?
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nijedan od njih.

Valtru ili Lindnera. :icon_cool:

Čim skuplji i čim veći, tako da ti bude premali svaki priključak koji imaš danas na dvorištu.

:icon_rofl:

Vrag ti j*bi traktor ispod miljun i pol kn. :icon_eyes:
 

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Nijedan od njih.

Valtru ili Lindnera. :icon_cool:

Čim skuplji i čim veći, tako da ti bude premali svaki priključak koji imaš danas na dvorištu.

:icon_rofl:

Vrag ti j*bi traktor ispod miljun i pol kn. :icon_eyes:

neće biti prevelik, jer sad mi imamo masseya 130 ks, a tatin brat mf 120 ks, tak da bi taj orao s 4 brazde i priprema tla i transport
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
neće biti prevelik, jer sad mi imamo masseya 130 ks, a tatin brat mf 120 ks, tak da bi taj orao s 4 brazde i priprema tla i transport

I vi se onda pitate koji traktor uzeti! :drink:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,505
Ma ne pitaju nego se hoče pohvaliti što več sve imaju a neznaju kako????
 

matejB

Član
Tu od
11 Ožu 2015
Poruka
39
Ništa se ne želimo hvaliti, samo sam zatražio savjet, ali eto odmah se krivo shvaća, radimo pošteno i sve svojim radom stečemo i sve prihode ulažemo u posao, a sad zajednički imamo namjeru uložiti u nešto što bi dušu ostavilo na polju..
 

krunich2103

Član
Tu od
10 Velj 2015
Poruka
259
Pošto kupuješ novi traktor moj savijet ti je isto valtra. Moj ujak ju vozi na poljoprivrednoj školi( a svi znam kak se tera traktor koji nije tvoj) i veli da je nepoderiva. Da kupujes rabljeno rekel bi ti Fiat. :D:
 

Najnoviji postovi

Na vrh