• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak kucanskih aparata

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako se slučajno pokaže da je do programatora možda još postoji firma u Zelini koja se bavila popravkom istih. Prije ohoho godina sam kod njih dal popraviti programator od Končarice i kasnije se više nije pokvaril.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,363
Eto mašina popravljena, da budem iskren nije mi jasno kako. Majstor došao, upalio i radi..hehe ispao sam glupav al šta je tu je. Kaže da je moguće filter bio zaštopan, ali meni nije jasno kako meni nije htjela pokrenuti bubanj a očistio sam filter.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Moze li mi neko reci, jer mi to nije jasno. Kupio sam novo bojler i kad ga ukljucim da se puni bas se ono cuje kao da se puni ili kao da "vri" nisam bas siguran. Zanima me da li se bojler puni kad ga upalim na prekidacu ili je non stop pun?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
To ti je šuštanje vode uz grijač. Na svima se čuje, na nekima više, na nekima manje (kak se postepeno skuplja kamenac).
Kad otvoriš ventil i pipu na umivaoniku, bojler se napuni, a na vrhu bi trebal ostati mali zračni džep.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,898
Moze li mi neko reci, jer mi to nije jasno. Kupio sam novo bojler i kad ga ukljucim da se puni bas se ono cuje kao da se puni ili kao da "vri" nisam bas siguran. Zanima me da li se bojler puni kad ga upalim na prekidacu ili je non stop pun?
Baš te o me kontam kak ti to "puniš" bojler, misliš na punjenje vodom ili na zagrijavanje vode?
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
Si ti kupil novi bojler ili rabljeni?
Obično se to “kao da vrije” čuje kad se na grijaču nakupi kamenca.
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
nabavio sam aparat za vodu, e sad imam problem. Naime, iz cesmice za vrucu vodu voda samo zmari kad pretisnem, ono isto kao iz kazana za rakije kad protoci :ROFLMAO: :ROFLMAO: dok hladna izlazi normalno.

Što moze biti problem?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
pogledacu, ima li dje uputstvo ili video kako se otvaraju ovi aparati?
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
897
Moze li mi neko dati savjet, imam jedan motor od ves masine, pa sam mislio da od njega napravim mikser za mijesanje lijepka za fasadu, da li je to izvodljivo sto mislite? Jer zasto bih kupovao mikser kad bih ovo moglo da se napravi uz malo truda?
 

Najnoviji postovi

Na vrh