• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak kucanskih aparata

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Mijenjam lezaj na perilici rublja, uzrok kvara je vejrovatno semering, mogu li ugraditi standardni semering ili idu neki posebni s obzirom na uvjete rada.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Obično ima vanjsku manšetu prije semeringa. Provjeri i njezino stanje ili ju zamijeni.
Semering može biti obični.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Ima samo rub za brisanje u sklopu semerimga, sad vidim da je i guma na vratima pocijepana ,a mijenjao je prije 6mjeseci, kupljena na pijaci.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Ima samo rub za brisanje u sklopu semerimga, sad vidim da je i guma na vratima pocijepana ,a mijenjao je prije 6mjeseci, kupljena na pijaci.
Zaboravih napomenuti, ima raznih izvedbi. Na nekima je manžeta izvana, semering iznutra, na nekima je sve u komadu.
Raskapal sam stare mašine, tak da ti nemrem reći točno kak je na kojoj novoj.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
I ova je stara, ne rade vise gume za njiu, tako da morama naci zamjensku, ako nadjem
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Ako nije jako poderana, možda se može okrenuti da rupa bude gore. Barem da potraje dok uspiješ nabaviti drugu.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
Rijesio sam, nasao istu, novu, Nek izdrzi koliko izdrzio, novi lezajevi i novi semering. Nema buke, ne pusta vodu, nek namiri na 20 godina, ja zadovoljan, ovo je drugi kvar u 16 godina, prvi je bio isto guma na vratima.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kod mene Gorenje 5 godina stara plačena više od 5 tisuča kuna 5 godina garancije uzela mi 5 godina života i nevrijedi 5 kuna nikad više Gorenje .:mur:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prvu sam kupil Končar 1988. Svako malo problemi s programatorom. Nakon desetak godina sam kupil Gorenje i trajala do prošle godine bez ikakvih popravaka. Lani je riknul motor - neisplativ poprava. Sad ponovno imam Gorenje. Nikad ne kupujem najskuplje, uvijek srednji cjenovni rang.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,548
Veš mašine imamo AEG i Bosch, ostali aparati Electrolux. Uglavnom bez problema.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hehe , končar , tam negdje 99-te , gledam ja končar mašinu , sve na njoj neke zelene naljenice ,...gledam na jednoj nekaj piše , čučnem ja pred nju da ne naprežem okice , piše vako : kompjuterski testirana ..odmah se ja povlečem natrag da me ne bi snimala kak ja špijuniram ..otvorim vrata jedva da mi ruka dohvati , sve novo , fino čisto , u svakom djelu vidim svoju ružnu facu , kak imam naviku sve prepipati okrenem ja bubanj ..ali bubanj zapinje ..sad več gledam kak bi legnul ispred nje da vidim gdje ..gloda bubanj gumu skoro ju je več prerezao
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jučer kod mene tri gošče sve kude gorenje nove perilice a hvale stare , moja prva bila gorenje durala 20 godina . Mana zadnje gorenje su zaštite i dugo pranje zaštita na pjenu , težinu ,metale , loš prašak, tvrdu vodu itd a svaka zaštita prekida pranje uz sirenu i žmiganje e a sad kaj kupiti ???
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,712
Samo Gorenje, najbolji omjer uloženo -dobiveno.
Osobito hladnjaci i zamrzivači.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Gorenje definitivno otpada evo danas još curica koje se žale na novo gorenje isti problem elektronika :x:.
 

Najnoviji postovi

Na vrh