• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Popravak membranske pumpe

branko64

Član
Tu od
2 Sij 2010
Poruka
209
Moja šprica je stara dvadesetak godina i više,ja sam je kupio proljetos i obnovio sve .Tri godine nije bila u upotrebi a sad je ko nova - budu i slike (nadam se).To je KŽK 340L.
Što se tiče tvog ulja -zavisi koliko puta je bilo mijenjano u ovih 4-5 godina i u kakvom je stanju staro ulje.Ako je gusto i crno nebi bilo loše isprati naftom ili možda ivasolom ,to je moje mišlenje.
Pozdrav
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,708
uspio sam odsrafit ali sa okastim 18, za 17 ključ nije sigurno, koliko je tvoja šprica stara?
Moja je nekih 4-5 godina. jel bi bilo poželjno isprati unutrašnjost naftom, il samo iscjedit ulje i nasipat novo?
Kakve na kraju imaš vijke / šarafe, nije bitna glava nego navoj? Koji i kakav su navoj?
 

Najnoviji postovi

Na vrh