• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pošizilo sve,i ja i forum...

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
puknuti kaže:
Kaj mi vrijedi prvi post , napravi da se vidi zadnji :scratch

Vidim da nisi razumio, a šta bi ti vrijedio zadnji, na temelju njega bi znao čemu se radi u temi? :|
Pa valjda je važan prvi koji otvara temu, ako "preview-om" vidiš da je sadržaj prvog posta koji otvara temu nešto što te interesira klikneš na link za ulaz, ako ne ideš dalje.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja kaže:
puknuti kaže:
Kaj mi vrijedi prvi post , napravi da se vidi zadnji :scratch

Vidim da nisi razumio, a šta bi ti vrijedio zadnji, na temelju njega bi znao čemu se radi u temi? :|
Pa valjda je važan prvi koji otvara temu, ako "preview-om" vidiš da je sadržaj prvog posta koji otvara temu nešto što te interesira klikneš na link za ulaz, ako ne ideš dalje.

zaja ja moram reći iskreno da nisam razumio gdje se to nalazi i o čemu je riječ,
pa bi te molio ako možeš da pokušaš malo bolje da objasniš

hvala!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
zbalija kaže:
zaja ja moram reći iskreno da nisam razumio gdje se to nalazi i o čemu je riječ,
pa bi te molio ako možeš da pokušaš malo bolje da objasniš

hvala!
Ti si zbajo danas previše vremena proveo u goricama , preciznije u vinskom podrumu .
Znaći kad staviš rukicu na link naslova teme koja te zanima otvara se "prozor" sa textom prvog posta .
http://i39.tinypic.com/2r54951.gif
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
puknuti kaže:
zbalija kaže:
zaja ja moram reći iskreno da nisam razumio gdje se to nalazi i o čemu je riječ,
pa bi te molio ako možeš da pokušaš malo bolje da objasniš

hvala!
Ti si zbajo danas previše vremena proveo u goricama , preciznije u vinskom podrumu .
Znaći kad staviš rukicu na link naslova teme koja te zanima otvara se "prozor" sa textom prvog posta .
http://i39.tinypic.com/2r54951.gif

a čuj znaš kako ti veliš proklet bio taj alkohol :drinkers: :drinkers: :partyman:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
od te silne brzine foruma i silne brzine otvaranja stranica ja više ne uspjevam vidjet ni jednu sliku kak treba, sve slike mi otvori kojih 2 cm i napiše DONE, tako da ja više nisam u mogučnosti pratit forum niti približno kvalitetno, a kamoli da vidim slike koje je bobo stavio u temi sajam gudovac

eto

ah ništa
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
bogec kaže:
od te silne brzine foruma i silne brzine otvaranja stranica ja više ne uspjevam vidjet ni jednu sliku kak treba, sve slike mi otvori kojih 2 cm i napiše DONE, tako da ja više nisam u mogučnosti pratit forum niti približno kvalitetno, a kamoli da vidim slike koje je bobo stavio u temi sajam gudovac

eto

ah ništa

bogec to sa slikam se i meni dešava,
a što se brzine tiče nisam baš primijetio da je nešto brži.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
bogec kaže:
od te silne brzine foruma i silne brzine otvaranja stranica ja više ne uspjevam vidjet ni jednu sliku kak treba, sve slike mi otvori kojih 2 cm i napiše DONE, tako da ja više nisam u mogučnosti pratit forum niti približno kvalitetno, a kamoli da vidim slike koje je bobo stavio u temi sajam gudovac

eto

ah ništa

To nema veze sa forumom, problem može biti u tvom browseru ili kompu. Daj napišite barem u kojem browseru i u kojoj verziji istog vam se događa problem jer meni u IE7/8, Operi, Firefoxu i Safariju sve izgleda ok.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zaja kaže:
bogec kaže:
od te silne brzine foruma i silne brzine otvaranja stranica ja više ne uspjevam vidjet ni jednu sliku kak treba, sve slike mi otvori kojih 2 cm i napiše DONE, tako da ja više nisam u mogučnosti pratit forum niti približno kvalitetno, a kamoli da vidim slike koje je bobo stavio u temi sajam gudovac

eto

ah ništa

To nema veze sa forumom, problem može biti u tvom browseru ili kompu. Daj napišite barem u kojem browseru i u kojoj verziji istog vam se događa problem jer meni u IE7/8, Operi, Firefoxu i Safariju sve izgleda ok.

mozilla 3.6
najnovija verzija, meni održava laptop frend koji radi na televiziji i zadužen je za informatičku opremu, tako da valjda zna šta radi
imam i operu10 i explorera8

meni je problem kaj otvori možda jednu petinu slike drugo je sve prazno i piše done

trebalo bi postavit kontrolu broja slika koja se meče u jednom postu

vjeruj mi zaja kad probaš par puta otvorit post sa 20 slika a nejde izgubiš volju više uopče otvorit forum, to izreguliraj, jer nisu svi na adsl, pogotovo ja jer imam laptop koji ama baš svud nosim sa sobom.

al nisam bitan ja več dostupnost svima
 
B

Bobo

Guest
Ista stvar se dogadjala pojedincima kad je odrezivalo slike s desne strane, a meni nikad s tim problema nije bilo. Sad sviam radi, a meni je zadnjih mjeseci nestao bas taj desni rub slike. Meni to ne igra veliku ulogu, ali slike su mi 3:3 umjesto 4:3 i to me ne dira puno...

Znalo se i prije popraviti samo od sebe, pa ce valjda i ovog puta.

Inace koristim iskljucivo IE browser. Trenutno sam na verziji 8.0
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
bogec sklelji opciju ne otvaraj slike ..koliko sam na brzinu prekopao opera ima samo blokiraj .gif animacije ..možda ovi ostali imaju opciju neprikazivanja slika .
edit:
za firefox idi na tools/options , pa kartica content i makni kvačicu sa Load images automatically /klikni OK i nema više slika .
I meni idu na k...c slike ,naročito citiranje slika . Kaj se to ne može blokirati da u citat ne stavlja slike ?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
I ja koristim FireFox 3.6 I nemam nikakvih problema. Store se tice modem veze I otvaranja 20 slika...tu nema pomoci....modem je jednostavno spor.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja kaže:
bogec kaže:
od te silne brzine foruma i silne brzine otvaranja stranica ja više ne uspjevam vidjet ni jednu sliku kak treba, sve slike mi otvori kojih 2 cm i napiše DONE, tako da ja više nisam u mogučnosti pratit forum niti približno kvalitetno, a kamoli da vidim slike koje je bobo stavio u temi sajam gudovac

eto

ah ništa

To nema veze sa forumom, problem može biti u tvom browseru ili kompu. Daj napišite barem u kojem browseru i u kojoj verziji istog vam se događa problem jer meni u IE7/8, Operi, Firefoxu i Safariju sve izgleda ok.

Ja ima isto mozila 3,6, a slike dižem preko imageshack.
Pogleda samo moje prve slike sa sajma koje sam stavio i prvi
puta kad sam ih podigao i stavio na forum pola ih je bilo
da se vidi samo veličina, a što sam ponovno otvorio
stranicu za 20-30 min. sve je bilo ok.

evo linka gdje su slike:


sajmovi-proizvo-opreme-literatura/sajam-gudovac-2010-tema4477/stranica105/
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
zaja nemoj zaboravit da zagreb ima najjači signal i najjaču podršku, a gdje ja živim u jebenom selu zvanom velika pisanica koje znate zato što gledate rtl televiziju, jer je najduže selo u hrvatskoj, al signal nemamo baš jak, i da je sve u najboljem redu sa mojim laptopom

reguliraj broj slika po postu, ti to zasigurno možeš u contol panelu, ja ih želim vidjet al ne ako ih vidim samo jednu petinu od svake slike

5 slika po postu je čistam ok,sve drugo večini predstavlja problem

vidiš i sam da se javljaju problemi
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Tomazy kaže:
eto opet nije učitaval nove postove samo se moglo do početne str. pozz hvala
Pa Daj napisi koji browser,koji os,modem ili adsl. To u svakom slucaju nije do foruma. Ja od kud god da gledam sve radi ok,evo npr. Ovo pisem sa mobitela.
 
T

Tomazy

Guest
zaja kaže:
Tomazy kaže:
eto opet nije učitaval nove postove samo se moglo do početne str. pozz hvala
Pa Daj napisi koji browser,koji os,modem ili adsl. To u svakom slucaju nije do foruma. Ja od kud god da gledam sve radi ok,evo npr. Ovo pisem sa mobitela.
mozila ili IE svejedno, XP,adsl. sve druge forume mi otvara osim našeg no najgore je što nemožeš ni post napisat u tom trenutku niti mogu kome javit kad na to naletim. može neki kontakt na pp pa kad mi se opet dogodi da vi probate.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,921
Tomazy kaže:
mozila ili IE svejedno, XP,adsl. sve druge forume mi otvara osim našeg no najgore je što nemožeš ni post napisat u tom trenutku niti mogu kome javit kad na to naletim. može neki kontakt na pp pa kad mi se opet dogodi da vi probate.
NEma frke, pošalji mi PM. Inače več dugo sam u ovom poslu i tipično je da onaj koji ima neki problem kaže da to ima samo "tu", sve ostalo na internetu mu radi besprekorno. I onda gotovo uvijek ispadne da nije samo "tu" problem, da je upravo instalirao novi firewall ili antivirus ili nešto treće.
Dakle ja to ne mogu reproducirati bez obzira koji browser i OS koristim(uključujući i Android mobitel) i na koji link kliknem sve mi radi. Ako se javi jedno 20-30 ljudi sa ovakvim problemom onda se može razgovarati da je problem do foruma i krecem u detaljnu istragu.
 
A

AGRIPLUS65

Guest
evo i mene danas pocelo oko 18 sati nebi i nebi sada je uspilo prije par dana isto tako i smirilo se ,prije par dana je neki clan stavil link sa drukog foruma i kad sam kliknil na taj link jednostavno se htjela stranica zatvorit i onda malo muke da ju otvorim i gasnem nakon par pokusaja sam odustal,koristim ono e i maxadsl.
 

Najnoviji postovi

Na vrh