• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pošizilo sve,i ja i forum...

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja ke si mijenjao neke postave oko postavljanja slika?
ne želim mi premjestiti sliku iz jedne teme u drugu,
veli da je najveća dozvoljene veličina 700 piksela,
a do sada je bilo 800?
o čemu je rijeć?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja kaže:
probaj ponovo, trebalo bi raditi

jesam sad je ok.


P.S.

moram i pohvaliti brzinu sada je ok.
Takva je brzina bila na početku kad sam se ja registrirao na
forum, a nakon 2 mjeseca brzina je stravično pala.....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
mario kaže:
Moram i ja pohvalit brzinu, pogotovo brzinu odgovaranja na post. Prije je bilo toliko sporo da mi se nije ni dalo pisat.



mario si se čuo sa zajom?
gdje je bio problem jučer e ti je što odgovorio?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
zbalija kaže:
mario si se čuo sa zajom?
gdje je bio problem jučer e ti je što odgovorio?

Sigurnosne postavke su bile "pre tvrdo" postavljenje, to je vjerovatno stvaralo probleme kod nekih posjetitelja sa specifičnom konfiguracijom browsera/OS-a/modema.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
zasto nekada (cesto),neradi tipka tvoji postovi.....pise kao sada nemozes koristiti pretraznik.....moram bar 10puta klikniti da ucita.....
zastO?
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
codexnox kaže:
zasto nekada (cesto),neradi tipka tvoji postovi.....pise kao sada nemozes koristiti pretraznik.....moram bar 10puta klikniti da ucita.....
zastO?
Nemam pojma,evo probao sam I radi.
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
kolko ja vidim svima je bitna brzina a ne kvaliteta i kolko vidim da je forum postao privilegija onih koji imaju adsl, i jebeno dobr konfiguracije kompjutera

evo ja imam novu mozzilu,. novi explorer, i ja ne mogu otvorit ni jedan cm slika u temi klagenfurt ona o prodaji traktora, a tema je nova

ja više ne pišem na forumu jer se njime ne mogu normalno koristiti, što zbog previše slika po postu, što zbog toga jer nekolicina koja vlada na forumu ima visoke zahtjeve za druge korisnike i samim time sa svojim kerefekama traži da drugi imaju adsl makar to ne mogu imat.

al dobro nek sudjeluju na forumu ljudi iz gradova i nek slikaju park zrinjevac kao poljoprivredu jer ja ne mogu više sudjelovat na forumu na normalan način,

a briga nije nikoga ,samo isprazna priča koju nikoga nije briga

našli se par ljudi kojima tak paše pa nek bude tako, forum nije moj niti če ikad biti niti ču ja ikad više išta reći jer sam o ovome već rekao barem 10 puta, al više neću
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
bogec kaže:
kolko ja vidim svima je bitna brzina a ne kvaliteta i kolko vidim da je forum postao privilegija onih koji imaju adsl, i jebeno dobr konfiguracije kompjutera

evo ja imam novu mozzilu,. novi explorer, i ja ne mogu otvorit ni jedan cm slika u temi klagenfurt ona o prodaji traktora, a tema je nova

brzina = kvaliteta, ne vidim zašto nemožeš koristiti forum, ali ako imaš tako sporu vezu onda jednostavno isključi učitavanje slika u browseru i sve 5. Pa ne očekuješ valjda da se napravi textualni forum jer imaš lošu modem vezu?
 
A

Alen

Guest
Lega bogec!!! Ajd lijepo sjedi u auto i donesi laptopicu u moje ruke da malo "poštelamo" pilu...... treba neke programčiće instalirat i malo počistit i poštelat komp pa če radit.....
Sad sam probao otvorit tu temu i za cca 7 sekundi otvori sve slike na adsl a sa vipovim stikom cca 20 sec.....
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja kaže:
brzina = kvaliteta, ne vidim zašto nemožeš koristiti forum,ali ako imaš tako sporu vezu onda jednostavno isključi učitavanje slika u browseru i sve 5. Pa ne očekuješ valjda da se napravi textualni forum jer imaš lošu modem vezu?

zaja što se tiče brzine postavljanja novih postava kako sam rekao bilo je tako kad sam se ja registrirao na forum,
nakon jedno dva mjeseca je brzina drastično pala koja je bila sve do sada.
Ali ima primjedbu da se pojavljuju svako malo problem da se ne može ulaziti na forume,
nego sam na početnu stranu, a kad klikneš na neki od foruma pojavi se samo bijela pozadina.
Ali nije mi jasno zašto se to dešava, ali sam siguran da je problem na selveru, a ne u internet vezi,
sigurnosnim postavkama antivirusnog programa jer nakon jedno pola sata do sat je opet koda nije bilo ništa.
A i svako malo je da su slike polovične i sl.
 
A

Alen

Guest
Tko se ljutio ljutio a tko ne ne.....

Forum treba reorganizaciju i detaljno čiščenje i sve bude 5......
Ruku na srce, al tu ima tona gluposti..... neutječe to toliko na funkcioniranje..... ali ipak....
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
zbalija kaže:
zaja kaže:
brzina = kvaliteta, ne vidim zašto nemožeš koristiti forum,ali ako imaš tako sporu vezu onda jednostavno isključi učitavanje slika u browseru i sve 5. Pa ne očekuješ valjda da se napravi textualni forum jer imaš lošu modem vezu?

zaja što se tiče brzine postavljanja novih postava kako sam rekao bilo je tako kad sam se ja registrirao na forum,
nakon jedno dva mjeseca je brzina drastično pala koja je bila sve do sada.
Ali ima primjedbu da se pojavljuju svako malo problem da se ne može ulaziti na forume,
nego sam na početnu stranu, a kad klikneš na neki od foruma pojavi se samo bijela pozadina.
Ali nije mi jasno zašto se to dešava, ali sam siguran da je problem na selveru, a ne u internet vezi,
sigurnosnim postavkama antivirusnog programa jer nakon jedno pola sata do sat je opet koda nije bilo ništa.
A i svako malo je da su slike polovične i sl.

Neznam, ja sam gotovo siguran da je kod tebe problem, specijalno od kad si mi poslao screensh svog Firefoxa koji nakrcan raznoraznim toolbarevima. ;) Polovične slike, tj. učitavanje samo dijela slike nema apsolutno veze sa forumom, te slike čak nisu na forumu već se linkaju sa raznih servisa tipa Imageshack.
Dakle zadnja dva dana sam odklonio dva problema, prvi je bio vezan za predugo trajanje postanja, uzrok je bio u sigurnosnim postavkama foruma koji je pri svakom postanju provjeravao email adresu autora preko spam cop servisa. Drugi problem je bio sa određenim browserima za mobilne uređaje kao npr. Iphone ili Android ili pak Anonymus proxy surfanje po forumu, to je otklonjeno također.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
zaja kaže:
Neznam, ja sam gotovo siguran da je kod tebe problem, specijalno od kad si mi poslao screensh svog Firefoxa koji nakrcan raznoraznim toolbarevima. ;) Polovične slike, tj. učitavanje samo dijela slike nema apsolutno veze sa forumom, te slike čak nisu na forumu već se linkaju sa raznih servisa tipa Imageshack.

Da dobro si primijetio kod mene je uvijek Mozila nakrcana sa 4-5 toolbareva.
I to sljedećim redoslijedom: google, poljoprivredni forum, facebook, gmail i ponekad Youtube i to je tako uvijek i nikad nije bilo problema do jedno prije dva mjeseca bilo je sve ok tada su ti problemi svako malo pa malo tako da.....
A za slike i možda imaš pravo da je problem na selverom preko kojeg se dižu
sline na forum....
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Znaci niko nema problema nikada sa ucitavanjem svojih postova?da izbaci kao nemozes koristiti pretraznik i to...
zna me to nekada nazivcirati.....volim kada sve ide glatko..
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,922
codexnox kaže:
Znaci niko nema problema nikada sa ucitavanjem svojih postova?da izbaci kao nemozes koristiti pretraznik i to...
zna me to nekada nazivcirati.....volim kada sve ide glatko..

Ajde pošalji screenshot da vidim kako to izgleda.
 

Najnoviji postovi

Na vrh