• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

S

Smixy

Guest
Da li je itko dobio kakav poticaj za krmače ove godine za prošlu?
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
korisnik2408 kaže:
Nisam znao pod koju temu komentar napisati pa sam to napisao ovdje.
Sinoc sam gledao emisiju "Lica nacije" u kojoj su gosti bila dva poljoprivrednika. Izuzetno dobro su opisali stanje u poljoprivredi i drzavi. Dobro je bilo razmisljanje onog gospodina iz Svetog Đurađa kada je govorio o upotrebi umjetnih gnojiva. Znaci, koliko se kroz prinose uzme elemenata (NPK i ostalih) toliko se mora dodati. Ovo je potpuno ispravno razmisljanje. Na zalost puno danasnjih agronoma to ne zna neki cak u casopisima pisu kako je isplativije bacati manje gnojiva.
Volio bih vidjeti sto misle ostali o ovoj emisiji.



Jesi ikada vidjeo krivulju kako ide na grafu sa ulaganjem i prinosom??
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
Smixy kaže:
Da li je itko dobio kakav poticaj za krmače ove godine za prošlu?

ja nisam,moram dobiti za 40 krmača poticaj...
 
S

Smixy

Guest
drmr kaže:
A do kad je obecano da ce biti isplaceno za krmace?

Pa do sad je uvjek bilo do kraja 3. mjeseca, al ova je godina luda skroz pa ko zna :?:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,119
korisnik2408 kaže:
kako je isplativije bacati manje gnojiva.


prinos10.gif
 
S

Smixy

Guest
MATIJA CASE kaže:
jučer mi stigao poticaj za 40 krmača. :D :supz: :supz:
Da, ali u kojem iznosu?
Rekli su da će biti 350,00 kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh