• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

branko64

Član
Tu od
2 Sij 2010
Poruka
209
drmr kaže:
Koliko sam cuo od nekoga danas,da je su ukinuti poticaji za ekolosko stocarstvo i tome slicno,
tj. svim zivotinjama sto se temelji na "ekolosko".
idemo dalje...

Mislim da nije baš tako.Možda je zato i gos.Mavrović dao ostavku
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Nebi me taj netko lagao.
Nastat ce cudenje sada,jer nitko ljudima nista nije rekao za to ukidanje.
A sad mi se neda prelistavat narodne novine da nadem taj pravilnik novi
 
Z

zoran

Guest
U kojem iznosu su isplaćeni poticaji za mlječne krave? 50%?
 
M

MOCO

Guest
Jučer mi stigao poticaj za kravice, ali mislim da mi se neda izračunavat koliko je to % jer sjelo mi je 2x nešto, mislim da je trebalo biti više.
 
S

skolan93

Guest
meni je stigao poticaj za krave u 100% iznosu,još čekam za junice a valjda će od kapitalnih nešto bit
 
N

nina

Guest
znaci za krave isplacivaju sve nepe na dva puta ko ostali poticaji ili sta.tu se vise covjek nemre snaci
 
Z

zoran

Guest
podijelili su isplate na mlječne krave-koje su isplatili i na krave dojilje koje "valjda" budu...
 
N

nina

Guest
moje krave vode pod maticne krave i do sad sam dobila poticaj 1000 kn po kravi,ja imam samo 8 kravica pa mozda zato.kolko je uopce poticaj za mlijecne krave?
 
N

nina

Guest
decki koliko je isplaceno po kravi poticaja,neko kaze pola neko u stopostotnom iznosu ko i lani,pa vas molim da nas obavjestite,tu oko mene su sve stariji ljudi koji se ne snalaze u svemu pa ih ja obavjestim kad nesto saznam od vas na forumu.
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Poticaj sjeo (ovih drugih 30 % ukešu) :D
Djuro spominjes ove mjenice za 2008 god.Ako što znaš o tome molim te da napišeš-čisto zbog nas gladnih informacija.
Usput vidim da se baviš duhanom -odakle si ?
pozdrav !
 
G

gjurostrasni1

Guest
iz Pitomače,a što se tiče mjenica neznam ništa novog osim već napisanog,a šta kod nas vrijedi i nešto znati kad ništa nije kako bi trebalo biti pa jedino..... :partyman: :partyman: :partyman:
 
N

nina

Guest
pozdrav svima,decki da li je netko dobio za simentalke poticaj cula sam da su za holsteine isplatili al za simentalca nista jos
 
T

torpedo11

Guest
Da li itko zna jesu li isplaćeni poticaji za krave u Dalmaciji?
 
Z

zoran

Guest
niti sam dobil za pola krava, niti za junice a bome niti za bikove...

j....m ti državu!!!
 
K

korisnik2408

Guest
Nisam znao pod koju temu komentar napisati pa sam to napisao ovdje.
Sinoc sam gledao emisiju "Lica nacije" u kojoj su gosti bila dva poljoprivrednika. Izuzetno dobro su opisali stanje u poljoprivredi i drzavi. Dobro je bilo razmisljanje onog gospodina iz Svetog Đurađa kada je govorio o upotrebi umjetnih gnojiva. Znaci, koliko se kroz prinose uzme elemenata (NPK i ostalih) toliko se mora dodati. Ovo je potpuno ispravno razmisljanje. Na zalost puno danasnjih agronoma to ne zna neki cak u casopisima pisu kako je isplativije bacati manje gnojiva.
Volio bih vidjeti sto misle ostali o ovoj emisiji.
 

Najnoviji postovi

Na vrh