• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

G

gjurostrasni1

Guest
čujem neke novosti u vezi plačanja zaostalih poticaja iz 2008(koji su po zadnjem trebali biti plačeni do 1.6.2011)...zna li neko nešto o tome? :scratch
 
G

gjurostrasni1

Guest
pa da bi trebao stiči do 20-og(ali to je sutra pa sumnjam),te da čemo njime moči platiti npr.mirovinsko,zdravstveno,porez itd,no sinoć sam u međuvremenu načuo i to da će ta mjenica stići ali naplativa je ipak 1.6.2011., :scratch e sad......
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
Sinoc sam cuo na dnevnik.hr da ce mjenice stici do kraja mjeseca i da cemo onda vidjeti sta sa njima mozemo napraviti...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
dnevnik.hr nova tv....
ovaj iz hss-a iz vukovarske zupanije,boze nemogu se sjetiti imena....svasta...


pokrovac....
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Što znate o porezu na poticaj?
Ja sam načuo da če se plačat porez na poticaj...
:shock:
 

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
pa poticaj ti je več i dosad bio oporezovan, samo kroz amotrizaciju i ostale odbitke ti nisi plačao porez. poticaj ti je čisti prihod.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Ma znam to,ali sad če se još plačat neki porez na poticaj koji do sad nisi plačo!
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,093
kakav porez?
jel se to mijesa porez na dobit i pdv?
 
J

jedna mama

Guest
Sad sam nešto računala i ispada mi da neću potrošiti cijeli iznos sa vaučera na repromaterijal. Što onda biva? Da li mogu očekivati ostatak u kešu (nakon nekog vremena) ili sa tim ostatkom ide po sistemu pojeo vuk magare?


i da, zna li netko kad će drugi dio za duhan?
 
B

Bobo

Guest
jedna mama kaže:
Sad sam nešto računala i ispada mi da neću potrošiti cijeli iznos sa vaučera na repromaterijal. Što onda biva? Da li mogu očekivati ostatak u kešu (nakon nekog vremena) ili sa tim ostatkom ide po sistemu pojeo vuk magare?


i da, zna li netko kad će drugi dio za duhan?


Uzimas repromaterijala koji ti i treba i ne treba... kasnije ides po sistemu "snadji se druze".
 
K

Kordunas

Guest
da li zna tko hoce li biti kakva isplata za krave i junice???
 
G

gjurostrasni1

Guest
jel zna neko šta je sa drugim dijelom poticaja(milostinje) za duhan :scratch ,bojim se da ovo ne prođe ko i 2008....sad će izaći sa izjavom da su sve isplatili što su dogovorili :?
 

branko64

Član
Tu od
2 Sij 2010
Poruka
209
Pozdrav
Molim vas ,da mi netko odgovori kad je zadnji rok za predaju OBRAZAC br.1
Pitam zato jer je došlo do promjene,prije su obrasce slali poštom a više ne pa me interesira dal netko zna više
hvala
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Koliko sam cuo od nekoga danas,da je su ukinuti poticaji za ekolosko stocarstvo i tome slicno,
tj. svim zivotinjama sto se temelji na "ekolosko".
idemo dalje...
 

Najnoviji postovi

Na vrh