• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

potreban savet

L

lemi319

Guest
sta mislite o balirci new holland 368? hvala unapred:blackeye
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
jedan čovjek ima kod nas holandicu tak neš (e sad neznam broj al mislim da je ista) i vidim da cijelo ljeto balira bez prestanka,a koliko je bala napravila uuuuhhhuuuu več je i petljače "potrošila" kolko je napravila...:weedman:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Dobra presa.Inace prese su sve ok ako se redovno odrzavaju.
 
L

lemi319

Guest
pa extra je ocuvana pa ce valjda opravdati poverenje to jest evre:madmana::prayer:
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na balirci je sve lako rjesivo.Samo dobro pazi ulje u diferencijalu.Njega je tesko nabaviti ai skup je.
 
L

lemi319

Guest
Na balirci je sve lako rjesivo.Samo dobro pazi ulje u diferencijalu.Njega je tesko nabaviti ai skup je.

znam na lifamu sam imao taj problem ali nije bilo u pitanju ulje nego los majstor,450e ceh:madmana:
 
L

lemi319

Guest
photo.php
photo.php
[/IMG] ja pazario:D:partyman:
 

topran

Član
Tu od
7 Tra 2011
Poruka
36
a zarko a ima li neki majstor tu u okolini obrenovca da zna nesto

Ako ne kasnim, treba mi što više podataka...
Naravno da ti pomognem, da si pomogneš - internetom
Step-by-step uputstva... I gle vraga zabadava..
 
K

kiki007

Guest
pozdrav,
ja imam doma deutz fahr mp 125 balirku, i radi ko singerica, samo imam jedan mali problem, neznam kako da spustim noževe(za suho sijeno), imam uputstva ali su na njemačkom i neda se skužiti na koji način to radi!!!!.....može li mi tko možda pomoći, hvala unaprijed!!!!!!!!! :) ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh