• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

povratak legendi

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
napisao sam ,,legendi,, jer se nadam brzom povratku još nekih članova...danas je kolega ABRIKIL prišao GROFU pružio mu ruku i ispričao se što je kolega prihvatio i uz podršku nekolicine ubjedili smo GROFA da se vrati..sad su na redu još neki članovi koima je ovaj forum u srcu i znam da ih srce boli kad nas vide okupljene i vesele...znam da bi i oni voljeli tad biti s nama pa ih ovom prilikom sve pozdravljam i pozivam da se vrate...kad je GROF mogao prijeći preko nekih stvari pa dajte i vi probajte još jednom...danas je bilo užasno hladno al kad si u društvu pravih prijatelja ni nevrjeme nam nemože ništa....pozdrav GROFU:drink: i hvala ti legendo što si opet dio nas :icon_pidu::icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Eto onda i moj pozdrav Kiliu kojem sam i ja danas stisnul ruku, a u mojem društv je bil Puknuti.
Možda onda i on dobije šansu za povratak?

Ipak je i on legenda, zar ne?
 
T

Todi

Guest
Pozdrav LEGENDO

Pozdrav Legendo,
znaći da ipak dolaze bolji dani, a i neki su uvidjeli svoje greške ili im je tako bilo prezentirano, kako bilo ljudski su se ispričali i pokazali da ipak postoji bolje sutra,
:(clap)::(clap):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bilo bi lijepo da se svi stari i poznati članovi vrate...i ovi koje ste naveli i bagerista i mnogi ostali..
 
B

Bobo

Guest
Svi oni nas citaju "sakriveni" i svi su oni dobrodosli nazad...

Oni koji su dobili BAN znaju i zasto su ga dobili tak da...

Za ostatak nemam nikakvih primjedbi
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,934
Svi oni nas citaju "sakriveni" i svi su oni dobrodosli nazad...

Oni koji su dobili BAN znaju i zasto su ga dobili tak da...

Za ostatak nemam nikakvih primjedbi

Svi su dobrodošli, ali možda da se i njima pruži ruka prijateljstva sa druge zavađene strane? Možda bi bila prihvačena za sveopče dobro.
Evo ovde imamo naprimjer vidjeti Kilijevu pruženu ruku i sa Grofove strane prihvačenu, pa nek to posluži za primjer svim ostalima zaveđenima.
Čekamo njihov potez. Ko prvi veča slava :icon_pray::icon_pray::(clap)::(clap):

A kaj se tiče baniranih (predpostavljam da je tu riječ o Puknutom), več je godinica, ako ne i dvije prošla. Kaj nije vrijeme da taj ban istekne?

Ovim putem pozivam i sve ostale meni drage članove Ilegalca, Jeffya, Edu, gore navedenog ZJ-a i sve ostale na trenutak zaboravljene LEGENDE da se vrate.

HVALA IM ZA SVE DOBRO UČINJENO ZA OVAJ FORUM.
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Koliko ja poznajem situaciju oni su dobili ban zbog svoje pameti i znanja koje su možda malo neprimjereno iznosili ali i to je bolje od pisanja čistih gluposti koji nemaju veze s poljoprivredom.
Dobili su ban zbog viška slika a u isto vrijeme se višak vrijeđanja ne banuje. Tu je malo tvrdo pa smo spremni na malo više demokracije ili se krijemo iza demokracije.
Vrijednija je jedna slika nego cijela stranica ne tematskih postova.
Ako je direktorima važan broj postova a ne kvaliteta pisanja onda naprijed. Ovdje spominjan nekakav imaginarni zakon je na Vašoj strani ali će Vam se obiti o glavu kad-tad.
Stoga javni poziv puknutom, ilegalcu,bageru (ostale nisam pratio) da osim praćenja foruma počnu i pisati.
Ima ona misao da nesposolbni vladaju svijetom zato što pametni šute.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Palac gore za ovu gestu!Nadam se da se vraćaju stari članovi jer ima nas koji itekak puno pitanja imamo za njih.A posebno bi me veselilo da Bager počne uređivat svoje stranice.Na onakvim feštama,veselicama vredi uvek sudjelovati,makar i virtualno,a i trud je lepo prezentiran.Dečki,samo napred!
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Vraćaju se legende? Senna?,Fittipaldi?,Mirko Charlie Braun?Muhamed Ali?
Ma dajte ljudi oni se neće uskrisit
Nemojte glumit Židove i nekog razapinjat,a onda ga IŠČEKIVATI
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
A čuj,ruka pomirenja je uvijek dobrodošla,svako od nas ima mana,ali ti ljudi su dali dosta sebe u ovaj forum.Svatko od njih ima neko znanje koje nam koristi.Shvaćam te da je među istima bilo i nekih koji se nisu pravila pridržavali,ali vjerujem da će naši moderatori kao i admini nastojati da sve bude u granicama.
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pričala sam jednom davno,na početku svoje poljokarijere sa ondašnjim direktorom sjemenarske kuće krumpira u Ravnoj Gori.Razgovarali smo o proizvodnji krumpira i iskustvu u primjeni novoprimjenjenih osobno smišljenih tehnologija proizvodnje i njihovim rezultatima.Pa sam se požalila kako do informacija o tuđim iskustvima veoma teško dolazim,kriju ljudi ono što znaju ko zmija noge,ili šute ili lažu,boje se da svojim,meni nepoznatim informacijama ne stvore sebi konkurenciju ako ja doznam za njih i počinjem ih primjenjivati.A ja svakome reknem što me pita,pomognem u onome što znam,i meni je drago kada nekome mogu pomoći.Pa mi čovjek rekao-znaš šta S.....znanje je nešto najdragocijenije što imaš.Stičeš ga godinama učenjem i svojim iskustvom.U tome sticanju iskustva radila si greške i plačala za njih.I financijski i emotivno su te koštale.I sada netko očekuje od tebe da ti to stečeno,plačeno svoje znanje koje si sticala ili ćeš stjecati cijeloga svojega života njemu pružiš na dlanu,besplatno,a na kraju niti hvala za to nećeš dobiti.Zašto bi ga nekome dala?

Pobrojani su tu mnogi članovi,i meni znani,i oni koje ja ni ne znam da su bili tu.I to nije važno.Važno je da su bili i da su svoje stečeno znanje dali javno svima kojima treba nesebično. A nisu morali.Forum ima šest tisuća članova,a od tih šest tisuća samo tisuću i pol aktivnih.Aktivni su oni koji nešto napišu,a dali pri tom pitaju ili daju odgovore je opet jedna selekcija.Slijedeća je selekcija onih koji daju odgovore-odgovaraju li sporadično,tu i tamo,ili kažu uvijek kada imaju što reći kada nekome treba.Takvom selekcijom pomalo dolazimo do vrijednosti onih kojih nema i onda se dolazi do pitanja-ono što sam već jednom rekla-na vagi vrijednosti,ima li veću težinu ono što su dali forumu ili njihove greške zbog kojih su onemogučeni ili su osobnom voljom prestali sa aktivnošću na forumu.Davali su svoje znanje,a nisu morali.Davali su ga za šest i nešto tisuća članova foruma i još bogtepitaj koliko tisuća onih koji su neregistrirani gosti.Jesu li zbog toga zavrijedili toleranciju,oprost,pruženu ruku,bez obzira otišli li odavde svojevoljno ili ih se prisililo da odu.Pružena ruka pomirenja je prilika izgradnje novoga povjerenja.I ne moramo mi biti dobri sa njima,i ne moraju oni biti dobri međusobno,ima nas tu toliko da svatko može biti sa nekime dobar,i ako ne želi uopće se niti ne dotači kroz postove sa onim sa kojim ne želi biti dobar.Niti u osobnoj obitelji nismo sa svim članovima uvijek jednako dobri,zašto bismo morali biti ovdje.Konflikti dođu,prođu,riješili li se ili ne,u životu je to tako,tako bi valjda trebalo biti i na forumu.
Ne želim poticati rasprave,želim samo da se svi zapitamo dajemo li drugima zasluženo priznanje,bez obzira zavrijedili li i kritike, i da krenemo u razmišljanju od sebe i priznamo si da i samo očekujemo toleranciju i snošljivost drugih bez obzira kako nas netko doživljavao.
 
G

GROF

Guest
., mišljenje, kritike, ... ., dajemo li?...

. . .
Ne želim poticati rasprave,želim samo da se svi zapitamo dajemo li drugima zasluženo priznanje,bez obzira zavrijedili li i kritike, i da krenemo u razmišljanju od sebe i priznamo si da i samo očekujemo toleranciju i snošljivost drugih bez obzira kako nas netko doživljavao.


., e moja johabice!., ovo se stalno pitam?, i javno i tajno., ALI, odgovora nima.-

., l.p., Bog! . . .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Drage kolege pa i države se mire nakon rata tako bi trebali i mali ljudi !
 

zvončica

Član
Tu od
26 Ruj 2012
Poruka
156
Johabice, sasvim se slažem s tobom...nisam mislila komenirati, ali ne mogu se suzdržati...čudan smo mi narod, kunemo se u svoju dobrotu, ljubav prema bližnjemu, a smijemo se tuđoj nesreći, podjcjenjujemo ljude oko sebe...Svi smo mi ljudi, sa vrlinama i manama...kaže jedna poslovica da su ljudi kao školjke, moraš ih otvoriti na tisuće da nađeš biser...a ja bi dodala da je upravo u tom traženju bisera sva ljepota života i druženja...jer netko voli bijele, a netko crne bisere...i nikog ne treba osuđivati zato što voli ono što netko drugi ne voli.

Svrha ovog foruma je pomoć, zato i postoji, razmjena iskustava...svi mi nešto znamo i ne znamo ništa...a zašto onda ono što znamo ne podijeliti s drugima...uvijek volim pomoći, iako su i mene ubjeđivali da sam naivna jer je znanje samo moje...a šta će mi sve to znanje ako ću ga primjenjivati samo za sebe? Konkurencija? Ne bojim se ja konkurencije, ni u kom pogledu...

Previše smo svi razjedinjeni, u svakom pogledu, situacija je takva kakva jest i nemojmo je još više komlicirati...ljudi, prihvatimo jedni druge, pomognimo si međusobno, prepucavanja na forumu su normalna pojava, ali ne treba to shvaćati zlonamjerno...svi smo ljudi od krvi i mesa i svi smo različiti, imamo pravo na vlastito mišljenje koje se nekome može ili ne mora sviđati...pa demokratsko smo društvo, zar ne?
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
necu previse komentirati, samo da se nadovezem na ovaj komentar "cudan smo mi narod"....
istina... hrvati su specificni ljudi, ja nisam hrvat po nacionalnosti, ali sam se rodio ovdje i zivim u ovakvom okruzenju i poprimio sam dosta toga, a isto tako kada odem u slovacku i vidim kako se moji ljudi tamo odnose jedni prema drugima, to je veeelika razlika, oni tamo bi stali pred bilo koga za svog prijatelja, poznanika, svog covjeka isto kao i srbi i bošnjaci, ali ovdje, ovdje u hrvatskoj se samo gleda kako bi ko kome "utero" i super! dok nema sloge, razumjevanja i postovanja kao u braku, u drzavi nece biti dobor jer se narod nece moci udruziti ni za prosvjed, ni za strajk, ni za nesto vece... ali opak nije to tako tuzno kad smo bili godinama pod turcima i madzarima i neznam ja kime vise ne! valjda smo naucili biti tlaceni ili biti protiv svega, bez neke sredine, pa evo opet smo se krvavo borili za ovu domovinu prije 20 i nesto godina, pa kad smo ju dobili, ajmo se prodat u EU da opet netko vlada s nama, dosta nam je bilo 20 i nesto godina biti samostalni...

sve to ima jako velikog utjecaja na ljude, tako da mene nista ne iznenadzuje, jedino mi smeta ako je netko pogrijesio "kao nasa vlada na primjer" i ne zeli priznati to i ne zeli se ispricati! bice da ona stara pjesma ima smisla: ...lakše umrit nego judima reč oprosti...

idem doma, dosta je posla, petak je! :)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh