• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav članovima od Sini

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
Nekoliko riječi o meni.
Živim i radim u okolici Čazme.Srednjih sam godina i po zanimanju sam alatničar.Moglo bi se reći da radim u struci.Naime radim u privatnoj metalskoj tvrtci kao poslovođa,tehnolog,glodač,tokar,strojobravar...,a ujedno i održavam strojeve,elektriku,elektroniku i sve moguće i nemoguće u firmi.U "slobodno" vrijeme popravljam privatno male poljoprivredne strojeve i alate i bavim se sa obitelji poljoprivredom.Kao sam svoj majstor izradio sam i dio strojnog parka (kultivator za prihranu,traktorski krunjač,troredni okapač-ogrtač...).Imam traktore IMT 539 (1982.) i stari dobri oldtimer Schluter 18KS (1957.) ,kojeg se spremam malo dotjerati kad uhvatim više vremena.mogu postaviti i slike kada uhvatim vremena.Bit će mi drago ako mogu pomoći ponekim savjetom mehanika-elektrika članovima foruma,ali i zahvaljujem svima što dopunjujete moje skromno znanje a veće iskustvo.:prayer:
Toliko pa i previše od mene zasad.Pozdrav svima sa poštovanjem.:prayer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Pozdrav i dobrodoša,,,,,,,,:partyman::partyman:,,,svaka čast na prestavljanju,,,a i sllike neče škodit.....:prayer::prayer:
 
G

GROF

Guest
., lip VAM pozdrav i dobro nam došli!

., lipo štivo napisali ste o sebi!., svakako čekamo i ku slikicu vaši proizvoda ko i makine nad makinama!, traktora šlitera!!!...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

Najnoviji postovi

Na vrh