• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav ekipi na forumu

M

mister-ivek

Guest
Dakle ovako.......:rolleyess:
Zovem se Ivica, porijeklom Sunjanin, naseljen preko 20 god u Turopoljskom kraju, prije 12 god u lijepom selu Mraclinu nedaleko Velike Gorice, zajedno sa suprugom Lidijom - Slavonkom kupili na kredit manje seosko imanje sa krasnim vrtom. Po struci elektroničar za telekomunikacije , po životnom opredjeljenju humanitarac. Bivši darivatelj krvi , jedan od osnivača, dugogodišnji vođa i predsjednik Humanitarne udruge DARIVATELJA KRVI u Sisku.
Amaterski se zajedno sa suprugom i sinovima bavim eko - proizvodnjom svega i svačega za osobnu obiteljsku upotrebu.......voće , povrće , kunićarstvo , počeli malo i kozarstvo , kokice,patkice,guskice, ovisno o financijskoj situaciji . Supruga zaposlena u ZG kao VŠS med.sestra,ja nažalost u inv.mirovini već 6 god. Potomci 2 predivna vrijedna sina , student 22g i srednjoškolac 17. Posjedujemo naslijeđene imovine u Sunji i Slavoniji, od pokretnina IMT 533 sa nešto priključaka u Sunji, ovdje u Mraclinu, stariji sin naslijedio od dede Slavonca IMT 558 sa nešto osnovnih priključaka.
Zbog teške bolesti i daljnjeg liječenja pokušavam prodati jedan manji dio OBITELJSKOG SREBRA - klikni ovdje za info
Toliko za sada..........
Koga zanima nešto više neka pita....:confused:
 
Posljednje uređivanje:

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka pohvala za predstavljenje , stvarno može služiti za primjer :prayer:
Pozdrav i dobrodošao na forum , želim ti puno uspjeha u radu i životu ..... pozdrav i tvojoj obitelji , i živjeli svi skupa :partyman:
 
M

mister-ivek

Guest
..................

pozdrav ivek i dobro nam došao...

Još bolje vas našao....hvala na iskrenim pozdravima i uzvraćam istima....:partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav iz dalmacije
kolega po pitanju davanja krvi i ja sam aktivni član ddk
 
M

mister-ivek

Guest
najljepša hvala....

na lijepim riječima dobrodošlice.....:partyman: uzvraćam također i Vama svima želim svako dobro u životu....:)
 
M

mister-ivek

Guest
lijep pozdrav svima.....

da malo vidite kakvim se ja još umjetnostima bavim....ukoliko nekome treba napraviti spot za YOUTUBE i nabaciti gore nek se javi. Jedan od mojih uradaka, inspiriran na autorsku pjesmu mog prijatelja iz Siska i intimno vezan za svoju rodnu SUNJSKU POSAVINU napravio sam spot u koji sam djelomično uključio na par slika i svoje velike klince i rodni kraj....:weedman:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=IqdfTx3Pbro[/YT]
 
Posljednje uređivanje:
M

mister-ivek

Guest
Nadam se

pošto sam novi na forumu da ću se dobro snaći. U prvom predstavljanju nisam napomenuo da sam 15.veljače imao tešku 5-satnu operaciju i da je za mene fizički posao do daljnjega završio, ali sam danas izigravao povremenog fotoreportera sa mobitelom. Hvala Bogu da je ostala živa glava. Zato sam Vam se sada želio pohvaliti svojim omladincima i suprugom kako su danas posebno bili vrijedni. Posadili su 8 reda krumpira cijelu dužinu parcele cca 150 koraka i ostatak širine 12 redova raznog vrtnog sjemenja. Moja supruga preferira vrt u redovima po slavonski. :!: Moji sinovi su na sadilici krumpira odozada u crvenim bluzama, inače student i srednjoškolac , a u trećoj crvenoj bluzi se istakla u radovima i 18-god. djevojka mog sina studenta (inače gradsko dijete). I što je najvažnije , sav posao su odradili s voljom , veseljem i guštom.:prayer:



 

JOHABI

Aktivni član
Tu od
14 Velj 2011
Poruka
397
pošto sam novi na forumu da ću se dobro snaći. U prvom predstavljanju nisam napomenuo da sam 15.veljače imao tešku 5-satnu operaciju i da je za mene fizički posao do daljnjega završio, ali sam danas izigravao povremenog fotoreportera sa mobitelom. Hvala Bogu da je ostala živa glava. Zato sam Vam se sada želio pohvaliti svojim omladincima i suprugom kako su danas posebno bili vrijedni. Posadili su 8 reda krumpira cijelu dužinu parcele cca 150 koraka i ostatak širine 12 redova raznog vrtnog sjemenja. Moja supruga preferira vrt u redovima po slavonski. :!: Moji sinovi su na sadilici krumpira odozada u crvenim bluzama, inače student i srednjoškolac , a u trećoj crvenoj bluzi se istakla u radovima i 18-god. djevojka mog sina studenta (inače gradsko dijete). I što je najvažnije , sav posao su odradili s voljom , veseljem i guštom.:prayer:



Veliki pozdrav mister-ivek,javljam se iz sredine gdje se sadi puno krumpira(međimurje),ponukalo me tome što jako lijepo i ljubavlju opisuješ svoju famililiju kako sade krumpir i ostalo,a najzanimljivije mi je bilo što su to radili sa veseljem.Ja sam čovjek u godinama i jako mije drago da mladi ljudi vole radit i pogotovo poljoprivredu što je bila moja profesija, pa ako treba kakav savjet u vezi poljoprivrede eto mene.....
Brzo ozdravljenje i mnogo plodova zemlje!
Pozdrav!
 
G

GROF

Guest
., novi forumašu mister-ivek!

., svaka TI čast i fala na ovako lipom štivu i slikicami, o sebi i svome - svojima!

., svakako ove slikice divanidu puno više od sami pisani reči - štiva, svakako da je za svu pofalu kada čovik sa ovako velikom ljubavi predstavlja sebe, svoj kraj!, iz svega se da isčitat velika ljubav i dobrota osobe ka sebe celoga unaša u bilo ča da dela?!., svakako je za svu pofalu vidit dobru i dragu, vrdinu obitelj na okupljanju!, pogotovo na radnoj akciji., pogotovo kada mladi odradidu i podnesedu sav teret ozbiljnosti, odgovornosti u delu!., lipo se družit da čovik ni sam nikada, ni u žalosti, ni u veselici., a pogotovo u delu., e to se zove SVETA OBITELJ sa BOŽJIM BLAGOSLOVOM!...

., pa forumašu naš!, skidam TI kapu, onu PRAVU!, onu LIČKU!, svaka čast i sretno!.-
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja kod nekih se dela punom parom.............:partyman::partyman:
 
Na vrh