• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav forumašima

  • Temu pokrenuo VOJVODJANIN
  • Datum prvog posta
V

VOJVODJANIN

Guest
novi sam na forumu iako čitam već duže vreme, zahvaljujući vama i ja sam postao vlasnik t 25 a2 koga sam platio 1650 e . ja prezadovoljan malo troši vuče kao mazga i bučan pa svi znaju kada sam na putu. inače sam iz srbobrana u vojvodini bavim sa ovčarstvom i traktor mi treba za dovoženje hrane za ovce odvoženje stajnjaka i obradu 1ha oranice. toliko od mene za prvi put.slike će biti kad ga operem pošto sad ganjam kroz blato do kabine pa se vidi šta vozim.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pozdrav kolega Vojvodjanin!Želim ti dobrodošlicu na ovaj "istočno" orijentirani dio foruma!Samo nek ti je dobar stroj i izvještavaj nas često!
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Pozdrav kolega Vojvodjanin!Želim ti dobrodošlicu na ovaj "istočno" orijentirani dio foruma!Samo nek ti je dobar stroj i izvještavaj nas često!

hrvoje zahvaljujem na dobrodo[lici, kako napreduje tvoja potraga za vladikom. moj gazi blato kao lud.
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Lijep pozdrav :gitarist: Dobrodošao!!! :partyman:

Zahvaljujem na dobrodošlici i izvinjavam se što kasnim nisam još provalio kako forum funkcioniše bar ne sve.:madmana:
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Zahvaljujem na dobrodošlici i izvinjavam se što kasnim nisam još provalio kako forum funkcioniše bar ne sve.:madmana:

:weedman: Samo polako...Još kad slikice đođu :partyman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Zahvaljujem se na dobrodošlici i evo da se pohvalim da sam dopunio i mehanizaciju stigla je dvoosovinka prikolica,jednobrazni plug OLT 14" sa točkom i drljača, još je u planu kupovina setvospremača i dvorednog špartača za kukuruz.Već kad imam traktor da nemoram nikoga moliti za usluge a ni plaćati.Toliko za sada, kada se ponovim bićete izvešteni ajd živeli, i puno sreće i uspeha želim svima u nastupajućoj sezoni :partyman:.
 
B

BAGERISTA

Guest
E pa čestitke,,,i baš mi je drago da imaš takvo razmišljanje,,,,sve ča platiš na kraju daš drugome stroj,,,bolje malo stisnut i neke stvari si pomalo riješit...........

Ajde kad bude bilo slik,,,pa baci koju.......:partyman::partyman:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Kolega Vojo,kupili smo IMT 542 za male pare pa nikaj od Vladike,eto,takva bila sudbina!
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Svako dobro i dobro došao,,,,, još jedan rusoman,,,,, :rolfer::rolfer:
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Evo samo par riječi u vezi našeg posjeta Novom Sadu , i Novosadskom sajmu , tom prilikom sam upoznao našeg forumaša Vojvodjanina , koji mi je u samom startu sve objasnio , zatim nas dočekao , počastio , odveo do sajma , poslije smo malo obišli grad , popili piće i porazgovarali i malo bolje se upoznali.
Stvarno izuzetno dobari i fin čovjek , spreman pomoći , izuzetno dobar sugovornik , i u svakom slučaju realan . Evo ovom prilikom bi se javno zahvalio , njemu i njegovoj ženi , na dočeku i prijemu .

Kolega Vojvodjanin , Hvala Lijepo :!:

Ja sm u svom predstavljanju naveo da sam na forumu upravo zbog toga što na forumu ima jako dobrih ljudi . Do sad sam kontaktirao sa desetcima forumaša , a nekoliko sam i osobno upoznao , a i ovaj primjer koji sam naveo govori da još uvijek ima dobrih ljudi .


Pozdrav svima.... i hvala :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh