• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav forumašima

  • Temu pokrenuo VOJVODJANIN
  • Datum prvog posta

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Svaka čast , slike govore sve .... pa da brojiš čačkalice do 1800 umorio bi se , a kamoli da slažeš bale :rolleyess: . Ali dobro barem će ovce imati što papati preko zime .
Pozdrav i živio :partyman:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Najveći problem je to što pre 10 00 nemože presovati zbog rose, pa onda kada se krene odmah moraš kupiti, inače nestaju sa njive u vidu magle.Sakupljanje smo završili oko 02 00 sata iza ponoći, a već u 07 00 istovar pošto trebaju prikolice.
A balirao mi je prijatelj, pa da me ne zaj..e, sve bale preko 20 kg.Još me boli svaki mišić od "gimnastike"
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sta kazu ovce na sojinu slamu? to je samo za prezivanje ili im je bolja od sijena? kakva bi bila hranidbena vrijednost u usporedbi sa sijenom?
 
V

VOJVODJANIN

Guest
Godinama ih hranimo sojinom slamom i nema problema.Uvek biramo slamu sa prljavih njiva (divlji sirak), tako da bude skoro kao seno, a uvek tu zaostane i koja mahuna.
Inače dobijaju i zrnastu hranu (lomljeno zrno, soje i kukuruza)i ostaci šeć. repe(glave i vrhovi).Bolje je seno ali i mnogo skuplje, a i ovo radi posao.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Dragi kolega , SRETAN TI ROĐENDAN puno zdravlja i sreće , Živio ti meni još 100 godina :supz::supz::partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju!, SRETAN TI RODJENDAN!!! ...

., živ i zdrav uvik bil!, dugo godin sa svoji najmiliji poživil!, sa srićom!!! ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Nema se ča reč,:supris:,,nego da se dela punom parom,,,,,svaka čast........:supz::supz:
Do 2 ujutro,,:supris::supris:,,,vidi se da se dela a ne zajbava,:p.i ljepa svota se nabrala..

I čestitke od mene za rođendan.......:partyman:
205ce3q.gif
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:partyman: :partyman: sretan rođendan,,,,,, zdravlja i sreće,,,,:drinkers:
 
V

VOJVODJANIN

Guest
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ogT_Id4eVtk&feature=youtu.be[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh