• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Vrbovca

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Evo da predstavim opg..
Zovem se Milan dolazim iz okolice Vrbovca točnije Remetinec, bavim se svinjogojstvom, sadim sve kulture za ishranu stoke. Pored ovog sadim krastavce kornišone a pokušavam i prijeć na buće.
Od strojeva imam :
imt 533 ,mtz 52 ,mtz 1021 ,kombajn deutz fahr ,2 dvoosovinke po 5t ,4 manje oko 3t ,balirku velger ap 41 ,rasipač umj. gnoja ,sijačicu za kukuruz olt dvoredna meh. ,okretač sip 220 ,berač kukuruza sip ,samoutovarnu prikolicu za sijeno ,tanjurače 24 diska ,plug dvobrazni imt 757 12 cola niski ,roto frezu ,drljače trokrilne . Od auta vozim peugeot 405 ,mercedes c 220 i mercedes 207.
Evo i par sličica...


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
a malo mali kombi, ima li tko prednji utovarivač za mtz 52 stara raga ide ?
 
C

chickenlover

Guest
Kakvo gala predstavljanje...sve u crvenim tonovima. Cestitam.:cool:
 
B

BAGERISTA

Guest

valjda sam skonto kak metnut slike
ovo bi trebale bit moje tuke (pure)
Uploaded with ImageShack.us

Jesi,,,,nema šta da se kaže,,,,,,,,,,,,slika opravdana,,,a purani veliki...

Ali mogu reč,,,da su ti strojevi za sve pohvale...........vidi se da si pedantan,,,i da voliš da je sve ko bombon čisto i uredno...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Da ja volim da bude popravljeno,ak treba i pofarbat da bude na suhom itd al jebiga moj stari nikak to da shvati da redovno održavanje pridonosi dugovječnosti stroja.
 
B

BAGERISTA

Guest
Je nekad je bilo do stroja lakše doč,,,mislim raditr se moralo,,,ali je i kupit bilo lakše,,,kad si ima kome prodat robu,,,i manje se gledalo na boju i održavanje.............
I kod mene je ista stvar,,,mome da kažeš da češ nešto renovirat,,,,,,,auuuuu a sda kad budem riješava 560,,,pa če počet ludovat......ali ili če bit kako tzreba ili,,,,me ne pitaj niš....

A da moigu pokupovat sve novo,,,,zašto kad se može i ovo riješit,,,,i da ne kažem da su neki strojevi sigurno bolje kvalitete od ovih novijih...
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Je nekad je bilo do stroja lakše doč,,,mislim raditr se moralo,,,ali je i kupit bilo lakše,,,kad si ima kome prodat robu,,,i manje se gledalo na boju i održavanje.............
I kod mene je ista stvar,,,mome da kažeš da češ nešto renovirat,,,,,,,auuuuu a sda kad budem riješava 560,,,pa če počet ludovat......ali ili če bit kako tzreba ili,,,,me ne pitaj niš....

A da moigu pokupovat sve novo,,,,zašto kad se može i ovo riješit,,,,i da ne kažem da su neki strojevi sigurno bolje kvalitete od ovih novijih...

Istina neki rabljeni strojevi su 100 % bolji od novih, neki kažu novo je novo al ga jebi kad su skupi i malo malo zovi servis a da ne kažem ovi sa elektronikom, kad se sve zbroji da imaš rabljeni stroj koji je jeftiniji recimo 70 % od novog i ono što platiš serviserima (neki uvjek nađu nestručnost u rukovanju) i vrijeme izgubljeno kad ti stroj stoji a treba ti mislim da se isplati uložit u rabljeno, a još sad i ova situacija u poljoprivredi ... hmmm pa sad ti vidi dal uopće šta radit.
Kod mene svog starog niš ne pitam, složim i radim a on neka mrči kolko hoće ionako ne plaća on već ja tak da ga odmah skinem u startu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Istina neki rabljeni strojevi su 100 % bolji od novih, neki kažu novo je novo al ga jebi kad su skupi i malo malo zovi servis a da ne kažem ovi sa elektronikom, kad se sve zbroji da imaš rabljeni stroj koji je jeftiniji recimo 70 % od novog i ono što platiš serviserima (neki uvjek nađu nestručnost u rukovanju) i vrijeme izgubljeno kad ti stroj stoji a treba ti mislim da se isplati uložit u rabljeno, a još sad i ova situacija u poljoprivredi ... hmmm pa sad ti vidi dal uopće šta radit.
Kod mene svog starog niš ne pitam, složim i radim a on neka mrči kolko hoće ionako ne plaća on već ja tak da ga odmah skinem u startu.

pošteno,pa u zatvor se kaže...........:rolfer:
Nije problem,,,i moj gunđa,,,ali šta je tuje,ja ionako gledam da bude meni prvome uredu,,ako mu ne valja nek ne gleda ni on ni bilo ko od ostalih......a vidim kasnije da mu bude drago,takav sam i takav ču bit,,,i tako se pomalo poregistriralo i sredilo dosta toga,,,a i dosta odvajam na strojeve pa nek budu uredu....
Ne patim za novim,,(volio bi imat)ali patim da mi strojevi budu uredu i jako sam ljubomoran na njih,,, a pogotovo,i ako moram nešto posudit,,,onda je tu jako mali krug ljudi,,odnosno prijatelja,,,,jer ne pitam ni ja druge,,jedini mi je prvi rođak,,ali oduvijek smo si posudili,i tako je i danas.............
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Pele, a gde ti dojde taj remetinec :scratch mislim u kojem pravcu?
 
C

chickenlover

Guest
Je nekad je bilo do stroja lakše doč,,,mislim raditr se moralo,,,ali je i kupit bilo lakše,,,kad si ima kome prodat robu,,,i manje se gledalo na boju i održavanje.............
I kod mene je ista stvar,,,mome da kažeš da češ nešto renovirat,,,,,,,auuuuu a sda kad budem riješava 560,,,pa če počet ludovat......ali ili če bit kako tzreba ili,,,,me ne pitaj niš....

A da moigu pokupovat sve novo,,,,zašto kad se može i ovo riješit,,,,i da ne kažem da su neki strojevi sigurno bolje kvalitete od ovih novijih...

E dragi moji decki, dok ih je rus pravio ne bi ga ni grom spalio. A sad sta god kupis, ljusti se boja posle prvog kruga.
 
G

GROF

Guest
., dobro nam došal!., lipi ti pozdrav!

., moje iskrene čestitke na urednosti - pedantnosti., jednostavno nevolim kada je čovik u okruženju nereda pa bilo ča i sa čim da dela?!!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh