• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav iz Vrbovca

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
UUUUUUU bilo ih bilo i u mom selu, uf zavidni ljudi a kad tamo pih.... :rolfer::rolfer::rolfer:
Ti Pele, taj tvoj Remetinec, to je između Cugovca i Hagnja, ak se ide iz pravca Vrbovca prije skretanja za Stari glog? :scratch
Danas sam prolazil onud pa sam slučajno primjetil. Valjda sam tuda tisuču (ako ne i više ) puta prošel, a nisam skužil do sad :madmana:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Ti Pele, taj tvoj Remetinec, to je između Cugovca i Hagnja, ak se ide iz pravca Vrbovca prije skretanja za Stari glog? :scratch
Danas sam prolazil onud pa sam slučajno primjetil. Valjda sam tuda tisuču (ako ne i više ) puta prošel, a nisam skužil do sad :madmana:

Da prije skretanja za Stari Glog, a eto sad znaš gdje sam, za sve postoji prvi put da otkriješ,,,, pozdrav.
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
@muhanicar pa ak si nekad u prolazu javi se da se vidimo i :drinkers: naravno ak bum doma
0992165674.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
vrag te dal....pomrsil bi ti ja te kobase........
fnz1qf.gif

a kaj se ono i sir dimi.....
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
jebo meso više
a jel se ono dimi sir:D da navrnam usput:partyman:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Da da sir sad se sam suši, malo je postrani da nebu preveć dima,,,:supz:
a meso sa sirom suhim ili s vrhnjem ,,,, ipak prolazi :drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
dimljen sir,špek,rakijica,e bem ti sad sam ogladnil.

:rolfer::rolfer::rolfer: ček dok bager vidi ,, pa da čuješ zubi škripe od špeka i sira, mljac ajd uslast :drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
:rolfer::rolfer: da baš, nestigne se ni osušit do kraja već je u proizvodnji,, njam
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Joj,pele,da je sad onog sira malo,nebi se ja obaziral na meso,sve dok nebi sir potamanil!A valjalo bi i zalijati kak treba!:drinkers:
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Joj,pele,da je sad onog sira malo,nebi se ja obaziral na meso,sve dok nebi sir potamanil!A valjalo bi i zalijati kak treba!:drinkers:

Bi bi valjalo,,,,, maloprije sam smazo pola sira sad zalijevam gemištom :drinkers::drinkers: da se lakše piše :heart:
 
V

Vjerni983

Guest
Uh bračo moja mila! Ovo je melem za oči a tek za zube...:prayer::prayer::prayer: To se mora probat
 
B

BAGERISTA

Guest
Uh bračo moja mila! Ovo je melem za oči a tek za zube...:prayer::prayer::prayer: To se mora probat

Tu ste nestali,,,,ma vidi ti njih,,,po siru se udara,,,tako da če poslje bolje svirat..................:rolfer::rolfer:

Jao,šta nisam bliže,,,nije me volja samog,,,:drinkers::drinkers::partyman:,ali nešto če se sredit.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh