• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav ljudi!

  • Temu pokrenuo tatanakvadrat
  • Datum prvog posta
T

tatanakvadrat

Guest
Evo da se predstavim,ja sam Neven,imam 29 god. i živim u Istri. Poljoprivredom se bavim za osobne potrebe,i sad opet imam kravu nakon 5 godina,pa polako kupujem još koju.Vidim da na ovom forumu ima puno zanimljivih informacija i iskustava forumaša koje će mi puno pomoć,jer ipak mi je puno stvari novo vezanih uz kravu,a i princip uzgoja je drugačiji nego kako je to moj djed radio,i želim sve radit čim ispravnije kako bi moja kravica bila sretna i zdrava.
Ajde živili,pa se čitamo.
 
Z

zetormanlover

Guest
Pozdrav Neven i dobrodosao... Zanima me odkud iz Istre si? Jer ja san isto Istrijan!! :D :D :D
 
T

tatanakvadrat

Guest
zetormanlover kaže:
Pozdrav Neven i dobrodosao... Zanima me odkud iz Istre si? Jer ja san isto Istrijan!! :D :D :D
okolica žminja :supz:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
tatanakvadrat...ma može i na kub tata... :lol:
Dobro došao... :supz:
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
Z

zetormanlover

Guest
tatanakvadrat kaže:
zetormanlover kaže:
Pozdrav Neven i dobrodosao... Zanima me odkud iz Istre si? Jer ja san isto Istrijan!! :D :D :D
okolica žminja :supz:


Ahaaa.. Zminj.. ja nisan dugo od Zminja, a skoro svaki petak vani u Zminju, u Orbano!!! :D :D :D
 

Najnoviji postovi

Na vrh