• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od akywr

A

akywr

Guest
pozz svima,novi sam na forumu,malo štekam još dok se ne snađem...imam tv-818,91 god.,dolazim iz Gorskog kotara,imam 20 god......
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav io dobrodoša..................:partyman::partyman:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., traktorić tome je baš dobar u nekom "metalik" stilu ko "harli-devison"!, čekomo ku slikicu od tvoga traktora tome!., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
A

akywr

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., traktorić tome je baš dobar u nekom "metalik" stilu ko "harli-devison"!, čekomo ku slikicu od tvoga traktora tome!., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...

ovo je slika od mojeg tomice,tako je izgledo kad sam ga kupio,otiđite na moj album pa čete ih tamo još vidit,sada traktor drugačije izgleda jer sam poskido sve te gluposti s njega
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Dobrodosos na forum...nadam se jos slikica od tvoga "nabrijanoga" tome,moram priznat da sam vidio svakave ali ko tvoga jos nisam naso....svaka čast...nema sta car i pol
 
A

akywr

Guest
Dobrodosos na forum...nadam se jos slikica od tvoga "nabrijanoga" tome,moram priznat da sam vidio svakave ali ko tvoga jos nisam naso....svaka čast...nema sta car i pol

bit če još slika samo sada traktor više nije takav nego u originalnom stanju,sve sam poskidao i vratio ga u originalno stanje :D
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ma nisi valda mako one inox komade...nisi bas sve moro maknut ima fora stavri na njemu pogotovo ručice od brzina
 
A

akywr

Guest
Ma nisi valda mako one inox komade...nisi bas sve moro maknut ima fora stavri na njemu pogotovo ručice od brzina

ručice su ostale i par sitnica,ostalo je išlo sve dole jer je stalno nešto ispadalo od tih nakita kad sam išo s traktorom :rolleyess:,i ostavio sam sklopku za iskopčat struju,to mi se jedino učinilo pametno šta je bilo dodano na tv
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Nije mi jasno zas je to taj deda sve stavio na traktor...kako je uopče uspio od kud volje..
 
A

akywr

Guest
Nije mi jasno zas je to taj deda sve stavio na traktor...kako je uopče uspio od kud volje..

nemam pojma,imo je puuuuno slobodnog vremena,al sad ima vinkovića serju 700 i još je više nakramaren nego kakav je bio moj :eek:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Haha a jebiga ako to voli nek izvoli ja jesam da ga se malo doradi prilagodi sebi ali sta je previse je previse
 
A

akywr

Guest
Haha a jebiga ako to voli nek izvoli ja jesam da ga se malo doradi prilagodi sebi ali sta je previse je previse


haha,a doradit ono šta ti može koristit a ne čuda delat od traktora
 

Najnoviji postovi

Na vrh