• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav od akywr

A

akywr

Guest
pozdrav forumašima ponovo,prvu turu predstavljanja sam slučajno pobriso :madmana:
Dolazim iz Gorskog kotara,imam 20 godina,zanima me sve šta je na kotače osim karijole(tačke)...imam tv 818 za sada zadovoljan s njim al nebi bilo loše da je koji konjić više,od priključaka imam dvije prikolice jer mi najviše služi samo za prijevoz drva...
 
A

akywr

Guest
pozdrav forumašima ponovo,prvu turu predstavljanja sam slučajno pobriso :madmana:
Dolazim iz Gorskog kotara,imam 20 godina,zanima me sve šta je na kotače osim karijole(tačke)...imam tv 818 za sada zadovoljan s njim al nebi bilo loše da je koji konjić više,od priključaka imam dvije prikolice jer mi najviše služi samo za prijevoz drva...

http://img84.imageshack.us/img84/6853/dsc01579r.jpg
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
nisi ništa pobrisao,sad imaš dva predstavljanja...hehe...
krasan ti je tomek :supz:
 
A

akywr

Guest
nisi ništa pobrisao,sad imaš dva predstavljanja...hehe...
krasan ti je tomek :supz:

pa ja nemogu nać ono prvo nikako,a nema vete ovo drugo je bolje hehe :mrgreen:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mislim da su ti korisniji nazed nego naprjed ipak je nazad lakši
 

Jozef

Član
Tu od
17 Ruj 2010
Poruka
413
pa ja nemogu nać ono prvo nikako,a nema vete ovo drugo je bolje hehe :mrgreen:

nema veze,popravit će to već netko...ako primjeti...
svejedno dobro ti nama došao i po drugi puta :mrgreen:
 
A

akywr

Guest
mislim da su ti korisniji nazed nego naprjed ipak je nazad lakši

bili su iza ali sam ih premjestio naprijed jer mi je za šumu bolje da su na prvim kotačima a zadnji kraj mi prikolica pritisne
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
a trebaju ti možda zadnji
ja mislim da ih imam negdje u šupi
 
A

akywr

Guest
a trebaju ti možda zadnji
ja mislim da ih imam negdje u šupi

dobro bi došli al za sad ne jer imam u planu uzeti drugog tomicu(tv 731)
 
B

BAGERISTA

Guest
Sretan rođendan i puno zdravlja i sriće............
21kca3a.jpg
t5hdoz.gif
 

Najnoviji postovi

Na vrh