• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od crosa

G

GROF

Guest
., fala TI za slikice tvoga predobroga strojčića - makine od traktora! ...

., lipe slikice od stroja u radu., nima ča, pravi pravcati "maneken", zbegecan ko i pravi gazda, svaka čast i fala., moj osobni rešpekt i naklon do poda! ...

., ... daće Bog! dela i biće novčića ko u priči! ...
 
B

bosniahos

Guest
.

Dobrodošal,traktor je stvarno ko za interventne postrojbe.Nego zanima me dali oni u CVH ne pribavljadu na zatamnjivanje stakala kao recimo za auta.Iako voziš noću nije li malo škuro.
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Prednja mora bit prozirna i nema problema sa njima, malo je teško dok se ne navikneš po noći.
 
B

BAGERISTA

Guest
Aaaaa vidin nikle slike,,,od malčera i mrcine..........:prayer::prayer:nema se ča reč,,,nego pila i pol...8)
 
B

BAGERISTA

Guest
:supris::supris:lipo ste nakrcali prikolicu s drivon,,,,,a vidin i da se ore,,ma napro dimboko(duboka brazda),,,,,,ma je i plug j..čki,,,a i uteg ima odzad,,.....to niku ledinu preoravaš.....za sebe ili uslužno.........:scratch
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
A vrga san mu uteg znaš ja san takov da vajk išćen ništo zgor standardi:D
Na toj ledini su ti slikane one slike malčiranja, povadili smo mu coke sa kombinirkon i sad to rigolan Amerikanu ća je kupija taj teren.
Da će voćnjak činit tu drugo lito, a sad na jesen da će posijat ća.
 
B

BAGERISTA

Guest
A sad sam vidija da je to,.....
da zgor standardi,,,,,,,,,,,i to debelo,,,,mada more on potegnut još dva put toliko,,,samo ča bi prikolica cedila......:rolleyess::rolleyess:

Amerikano......:mrgreen::mrgreen:mi se para da češ morat to tendit..:supz::supz:
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
sta imas ono na traktoru iza u cijevi? koliko duboko rigolas?
koliko bi to bilo drva na prikolici?

zanimljivo izgleda traktor ovako opremljen. drugacije.. :)
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
U cijevi su kolci za oznaćit kamenje koje prepuštan kombinirki da izvadi, na prikolici je bilo oko 12m:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Dela te ga vi punom parom,,,,,,,,,,,,,,,,,,vidim traktor konbinirka upregli muški........:prayer::prayer:neka,,,neka,ima da bude odlično na kraju..
 
B

BAGERISTA

Guest
Opa plug sa baleštrami,,,,za mista kadi je grot(kamenji,....)
Vidin ja ti počeja orat sve neki njive,,,,,koje z davni nisu orane ili se varan:shock::!:,,,ala ga poteže.ovaj :prayer:
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
A jeb... tako to izgleda počelo se dežbaredivat sve pomalon, za lipo je to tribalo zmalčirat ali mi se ni dalo, i onako je polo sve zdola, tako da bi bilo škoda nafte i vrimena kujega je sve manje i manje, plugi su rođeni za grote kovači bi propali vaje vaje šnjima samo pomalon jer nić ni svemoguće:)
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš gledam plug,,,,,je mrcina,,,daj ako imaš koju sliku,,od njega,,di je slikan sa strane,,,,,da malo slinin..;);)
ma bitno da se delo napravilo,,,,,bit če to prava njiva..samo još da se par puta prođe,,,i gas..
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Ču ga slikat pa te dane obijavin slike, to su bili četvero brazni pa san ja skina jenega čin san hi kupija jer je bija prekinjen pa varen bezveze tako da nis nanka pokušava ga reparirat a i tri su mu dosta za činit delo kako triba, doda san mu diške jer mi se dešavalo kad kad san ora bared da mi se nabrlo žilic i trave pa san mora čistit svaku brazdu tako da sad diško sve to lipo zriže i ore se da je divota.
 
B

BAGERISTA

Guest
More moj,,,,da vidim malo s bližega........a da je plug je...:supz::supz:

Neko je dobro ložio kad ju je satra..
 

Najnoviji postovi

Na vrh