• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od crosa

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Malo da se obnovi tema


[IMG
] Uploaded with ImageShack.ushttp://[/IMG]

img093x.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Prije

img091n.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Poslije

img094r.jpg
[/URL] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
 
B

BAGERISTA

Guest
E to je ta naša zemlja,,,,,,,,,,,,pak ti u nju idi sa sijetvospremačem,,,,,,i onda pol zubi ima da fali,,,na kraju reda........:mrgreen:
Vidin akcija,,,,,s makinom opet,,je ovo tvoja rotodrljača.,,,,ulike su posađene,,,kadi si prije dejstvova...

Glej u pozadini brajde i ulike,,,,,,,,lipo he je vidit..
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
E to je ta naša zemlja,,,,,,,,,,,,pak ti u nju idi sa sijetvospremačem,,,,,,i onda pol zubi ima da fali,,,na kraju reda........:mrgreen:
Vidin akcija,,,,,s makinom opet,,je ovo tvoja rotodrljača.,,,,ulike su posađene,,,kadi si prije dejstvova...

Glej u pozadini brajde i ulike,,,,,,,,lipo he je vidit..


To san ora 3 dana prije prvega dažja, bija je zimski crveni radić trava je bila do pasa, pokosija san je i pobra za krmu, preora san sa jednobraznin ki sa drugin nebi ni bilo moguće, trdo je bilo kaj na putu, grude san diza kako grote van, drugo jutro zajno sa rotobranom san sve samlija, sijetvospremać tu nebi bija pomoga jedino nakon dobrega dažja, ulike su posađene ali ne na onoj parceli ki su slike na jenoj drugoj, onu ću još 2 puta preorat sa trobraznima da priko lita uništin špaguju jer je parcela dugo bila u baredi i onda na jesen posijat žito da njiva dojde malo u kulturu za sadnju drugega lita.
Moja je da rotobrana dušu je dala u takovin uvijetima danas oreš sutra vre moreš sijat.
 

cros

Član
Tu od
26 Velj 2012
Poruka
45
Ovo vi otimate zemlju od ove šištre..:supz::supz: tako treba,obraditi svaki ćošak i nešto uzgojiti :supz::partyman:

Tako je sve ima da je u kulturi:supz::supz:
Kad gren za Zagreb lipo srce me boli kad vidin one silne površine prije ZG-a zapuštene u baredi, ča rečeš Bagerista ma bimo nji dali kuatro da smo mi gori, ma bi se oralo, kosilo, baliralo, sijalo 24 na 24 bimo bili na njima:D :supz::rolleyess:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
svaka vam cast na takvom obrađivanju ja kod mene da mogu (zadarska zupanija) uzeo bi 50 hektara odmah ,,al nemozes do zemlje ili nema navodnjavanje ili drzava neda u zakup jako zalosno ima par firmi kod nas sto rade po 10-tak hektara plastenika i na otovrenome oko 1000hektara prave crnice,, al takvi mogu uzeti a mi mali koji imamo par jutara smo nemoćni,,,a najveci je problem je ljudska pohlepa nedaju u zakup boje se da ce se covik obogatiti sramota pa onda ostave da bude sve trnje,,,e da vise stupi taj zakon za obrađivanje pa da bubne porez na ne obrađeno al kakva smo mi drzava nece nikad to stupiti,,,,,mi koji ocemo uzeti par hektara smo nemocni i nemamo mogucnosti nego se širiti po par tisuća kvadrata :madmana:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Nažalost sve si toćno reka :(:(:(
da nazalost sve je točno volio bi da bar nesto od ovog nije točno,,,al sta ces racunas uvik ce nesto uletiti,,ja da mogu bar do 15 hektara doći isao bi sve povrće al nemoze se ,,,nesto mozda u budućnosti,,
 
B

BAGERISTA

Guest
Tako je sve ima da je u kulturi:supz::supz:
Kad gren za Zagreb lipo srce me boli kad vidin one silne površine prije ZG-a zapuštene u baredi, ča rečeš Bagerista ma bimo nji dali kuatro da smo mi gori, ma bi se oralo, kosilo, baliralo, sijalo 24 na 24 bimo bili na njima:D :supz::rolleyess:

E lipi moj,,,,,,,,,,ala bi se oralo tamo,,na desni kraj,,,nema im kraja,,,,samo kanali od navodnjavanja,,,,,,se još malo vide,....,,,ma bi blistale od čistoče,,,,,,,a žalost da niko neče,,,,jer jednostavno,,,,vidiš da sve manje dela bilo ki.........ala bi puhali na škariga....................:partyman::partyman:

svaka vam cast na takvom obrađivanju ja kod mene da mogu (zadarska zupanija) uzeo bi 50 hektara odmah ,,al nemozes do zemlje ili nema navodnjavanje ili drzava neda u zakup jako zalosno ima par firmi kod nas sto rade po 10-tak hektara plastenika i na otovrenome oko 1000hektara prave crnice,, al takvi mogu uzeti a mi mali koji imamo par jutara smo nemoćni,,,a najveci je problem je ljudska pohlepa nedaju u zakup boje se da ce se covik obogatiti sramota pa onda ostave da bude sve trnje,,,e da vise stupi taj zakon za obrađivanje pa da bubne porez na ne obrađeno al kakva smo mi drzava nece nikad to stupiti,,,,,mi koji ocemo uzeti par hektara smo nemocni i nemamo mogucnosti nego se širiti po par tisuća kvadrata :madmana:

Žalosno,,,,,,i ovo podvlačim,,,,ali ISTINITO ČA SI NAPISA..........
 

Najnoviji postovi

Na vrh