• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od MF158

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Pozdrav svima,zovem se Marko,živim u Gospiću,imam dva traktora:Massey Fergusona 158, 88g 3900rh i Fahra Guildnera 60g.
Imam 5 ha zemlje od toga obrađivam 1 ha, uz to imam dosta šume i godišnje napravim 200m drva.:D
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao susjed
a jesi baš iz gospića ili nekog mjesta oko gospića
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Ja živim u Gospiću a poljorivreda mi je kod dida na selu.
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Kupili smo ga prije 4god za 25000kn imao je 3500rh,tada sam promjenio vodenu pumpu,ventilator,dihtung poklopca glave motora.naštelao ventile, auspuh, prednje gume itd..
I od tada radi bez ikakvi kvarova. :mrgreen:
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Kupili smo ga prije 4god za 25000kn imao je 3500rh,tada sam promjenio vodenu pumpu,ventilator,dihtung poklopca glave motora.naštelao ventile, auspuh, prednje gume itd..
I od tada radi bez ikakvi kvarova. :mrgreen:

koliko su cola prednje gume da li ti se dize u sumi i da li koristis utege?
Inace tast mi ima 155 traktor je odlican jak i okretan malo su problem djelovi i podizanje prednjeg kraja
 
Posljednje uređivanje:

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Gume su bile 19coli sada sam stavio od 16 i gume od Land Rovera,naprijed ima dva utega od 25 kg,meni je bio problem kad sam išao uzbrdo u šumu bio je počeo prednji kraj ići sam u stranu.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zqNDRa5RSrs&context=C31c79d0ADOEgsToPDskJ9rc91TXjXtUq9s861MdTh[/YT]
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Gume su bile 19coli sada sam stavio od 16 i gume od Land Rovera,naprijed ima dva utega od 25 kg,meni je bio problem kad sam išao uzbrdo u šumu bio je počeo prednji kraj ići sam u stranu.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=zqNDRa5RSrs&context=C31c79d0ADOEgsToPDskJ9rc91TXjXtUq9s861MdTh[/YT]

od cega su felge sada 16 cola?
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću iz srca Like i dobro nam došal! ...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Evo malo slika


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
ovo je tresač za šljive napravljen od diferencijala lade


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
od priključaka imam:
dvobrazni plug olt 10coli,
jednobrazni plug domaće izrade,
drljaču trokrilnu,
grablje za sijeno panonija 2.20m,
rasipač,
kosu bočnu,
dva cjepača,
vitlo karas 4,5t,
tri prikolice,
ralicu,
gumenjak,
korpu,
 

Najnoviji postovi

Na vrh