• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

"Pozdrav od Požežanina

R

reflex

Guest
Tek se registrirao i sad gledam koje mi sve blagodati nudi ova online zajednica.

Pozdrav svima sa kojima ću ubuduće raspravljati, onima koji će mi pomagati savjetima ili ja njima...onima sa kojima se možda neću slagti, onima koji će me nasmijati svojim komentarima ili ja njimh svojim, onima koji imaju bolji traktor od mene, onima čiji krumpir bolje rodi, ali i onima koji imaju lošiji sok od jabuka i kiselije kupine....uglavnom pozdravljam SVE!!!!

Kasnije budem koju sliku stavio iz Eko sela Latinovac jer tamo poljoprivredarim.


...eto toliko za početak...a sad... ošini po prašini!
 

Kumic

Član
Tu od
7 Lis 2010
Poruka
196
Lijep pozdrav i dobrodošao na forum :drinkers:
Kakve strojeve imaš,čim se baviš? :rolleyess: :rolleyess:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Dobro dosao slavonac i "poljoprivredari" do mile volje na forumu!
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Pozdrav,i dobro došao,čime se baviš ,šta sadiš, šta imaš od mehanizacije?
 
Na vrh