• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od tome 420

B

BAGERISTA

Guest
To je blizu tebe slikano.......

Sviđaju mi se ove kučice...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
To je blizu tebe slikano.......

Sviđaju mi se ove kučice...

Je...to je selo gdje mi baka živi....i mnogima se sviđa ovo selo zato ga je već pola rasprodano.....ova skroz desno na trećoj slici je od jednog čovjeka iz Pule. A ova na četvrtoj (nažalost u ruševnom stanju) je na prodaju...trebalo bi je srušiti do kud je zidana i za vikendicu dušu dalo....
A ovo je moja...tj bakina (danas sutra ipak moja:p), obnovljena lani najesen

 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Jako ljepo odrađeno,,,,,,,,,reci mi ovo na krovu su paneli,,,,,a ovo po zidovima,,,,,su isto,,ili je to neka daska,,,ko izolacija..

Vidi nači imaš susjeda puležana...:supz::supz:
Nekad su se te kučice kupovale skroz jeftino,,,,sad več i tamo malo cijene došle na neku stabilnost,,,,znam da mi je priča prijatelj,,,,,,za vinograd i kučicu,,,,,,dobija za skroz smiješnu cijenu..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
lim je i jedno i drugo, samo je ovaj bijeli malo drugačijeg profila+izolacija ispod njega

da,puležana...kad je došao ovamo naprosto je poludio i kupio,i napravio sve iznova
 
B

BAGERISTA

Guest
Ako je dobra izolacija,,,,,,,,nema greške,,,,,,,trajat če godinama,,,,,a vidim i oko prozorai vratiju,,,i po čoškovima ljepo odrađeno,,,tako da moren reč da mi se sviđa,,ovo kako je napravljeno.,...ljepo izgleda,,,i nema greške,,,..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Je,izolacija je dobra...što se osjetilo ove zime kad su temperature bile 3 tjedna konstantno u debelom minusu...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Stari mlin na rijeci Dobri:

dsc01535kt.jpg


Iako kiša stalno pada, korito Dobre je napola suho:

dsc01536po.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
žalosno,,,,ali istinito da sve šta imamo ide u propast,,,,,niš se ne održava,,,niti popravlja,,,,,,,,,,nema se više ča reč,,,,,,,,,,,,,jednostavno svi ostali cijene i njeguju svoje starine,,,,samo ih mi bacamo u smeče...
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
žalosno,,,,ali istinito da sve šta imamo ide u propast,,,,,niš se ne održava,,,niti popravlja,,,,,,,,,,nema se više ča reč,,,,,,,,,,,,,jednostavno svi ostali cijene i njeguju svoje starine,,,,samo ih mi bacamo u smeče...

iskreno ovaj se održava, samo ovako djeluje jer ga obrasta bršljan....jedino nije sam mlin u pogonu jer je skinut vanjski kotač koji pokreće sam mlin...ali navodno bi trebao bit vraćen nazad i stavljen u pogon....
 
B

BAGERISTA

Guest
E to je lipo čut,,,,,,,,,,i neka i on zavrti,,,,,,,,,,,,kad dođe neko,,,pa čak i miještanima,susjedima če bit drago,,,,,,,,,,,a da dijeca vide čemu je služilo,,,,,,,,a ne da se baca i uništava,,,,,,,,,,to sam stija reč,,,,,,jer je žalosno,,da svi čuvaju i održavaju,starine,,,jedino ih mi bacamo u smeče....
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo522

kolega tomo 420 vidim da smo danas imali isto zanimanje:supz:
 

jugot

Novi član
Tu od
7 Lip 2012
Poruka
10
pozdrav od jugot

evo da se ja ukljucim u ovaj forum od skoro sam postao vlasnik tv 523 pa vidim da se moze dosta tog saznati
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Stara makina u akciji

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=l4bVbSOQYLI&feature=plcp[/YT]
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710







susjed u akciji

dsc01617k.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H52CpsCFxfk&feature=plcp[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh