• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od tome 420

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
kabina je vrhunska:mrgreen: moral bi si ja tak nešto na ferđu montirat,,,ubije te sunce kad si po par sati na traktoru a od nikud nikakve zaštite
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Kad već nesmijem raditi onda treba uživati....:rolleyess:




[YT]http://www.youtube.com/watch?v=9h0XRVqRdo8[/YT]
 
Posljednje uređivanje:
B

BAGERISTA

Guest
Ala guštanja,,,,,,,,,,,,,,,:prayer::prayer:,,,jao jednog na pacandu da razvalim po vode vanka.......:weedman::weedman:sad bi hitija..
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo konačno sam danas malo nešto poradio po vani....dva mjeseca ležanja mi je već došlo živaca i svega......stoga sam uzeo aparat za varenje u ruke i nabacio budućoj prikolici "šlape":scratch

dsc01689g.jpg


dsc01688c.jpg


dsc01687lu.jpg



znam da će me neki forumaši sad ošpotati,jer se ne čuvam al jbg....jače je od mene...moram,jednostavno moram nešto malo raditi koliko mogu i smijem jer inače odu živci u....
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Oho,sad ces letit...

di je to još od letenja moj Ivek.......treba još cijeli sanduk napraviti,povuć instalaciju,kočnice pospajati....jedino što sam uspio danas je postaviti još nosač za cilindar
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
E ali nemoj se bezveze zajebavat ako kaže doktor mir,onda morA bit mir,je*eš sve prikolice svjeta ako sebe uništiš
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
a zato !!! jer sam ja baš tako htio:finga:
 
Posljednje uređivanje:

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
200cm ima minimum...:mrgreen:

nema...150:butthead: vidim da te oko ne služi:lol:
iz ovog kuta izgleda jako široko i da su kotači jako izvan sanduka,ali nisu...skroz su do njega...slikat ću danas kad postavim stranice pa ćeš vidjet
 

Najnoviji postovi

Na vrh