• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od tome 420

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Nakon dužeg izbivanja eto me nazad da pročitam sve zaostatke...:)

Vraćajući se danas iz toplica,navratio sam do našeg jednog i jedinstvenog Grofa i njegove predivne obitelji....Ugostili su me da nemam riječi,a nakon čašćenja došao je red i na upoznavanje kako bi on sam rekao "gvožđurije"
Sve pedantno,sve na svom mjestu...ma apoteka....nema se šta reć....
Ali kako svemu lijepom brzo dođe kraj,tako je i našem druženju pa sam morao kući....
Ovim putem još jednom šaljem najveće moguće riječi hvale Grofu i obitelji....neka ih Bog sve poživi sto pedeset godina i da im još više snage nakon svih životnih nedaća....
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
e kolega nešto te dugo nema iz tih toplica.......čini mi se da ti se tamo jako dopalo..........dobro nam došao nazad i pozdrav šaljem i tebi i našem prijatelju GROFU :gitarist::partyman:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
e kolega nešto te dugo nema iz tih toplica.......čini mi se da ti se tamo jako dopalo..........dobro nam došao nazad i pozdrav šaljem i tebi i našem prijatelju GROFU :gitarist::partyman:

A jeb ga...21 dan koliko su mi dali....ostao bi ja još da mogu....:D
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Evo malo prirodnih ljepota.....

imag0104i.jpg


imag0098b.jpg


imag0100jg.jpg


imag0101w.jpg
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Eto malo samo da mi tema ne zamre.....jedna slikica motora tomeka na -18 stupnjeva....malo je mutna jer su se i ruke tresle dok sam slikao...

imag0171l.jpg


Ovom prilikom svim prijateljima koji će gledati moju temu želim blagoslovljen Božić i Sretnu i uspješnu 2013. godinu
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
hvala kolega i ja tebi čestitam NOVU GODINU i BOŽIĆ ako ga sad slaviš i želim ti sve najbolje a najviše zdravlja:drinkers:
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Potočna pastrva dje si to ulovio.

ali ipak sam za donju sliku više nema kostiju:icon_lol::icon_lol:
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo ovo je milina za vidit al je zeško lopatat toliki snijeg.kod mene ove zime nije bio velik najviše 30 cm al je to tomica mez muke rješio......:drink:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Pozdrav tomo420!
Vidim borite se u Kotoru protiv snijega. Milina ove slike za vidjeti, da jih je barem još malo.
Inače i mi se ovih dana stalno borimo sa snijegom ali tomo ga uvijek savlada :icon_keel:. Upravo danas posle noči nekih 30 pa onda preko dana nekih 10 trebalo je to počistiti. A več je i prije toga bilo snijega tako da se moralo i malo proširiti sa strane pa napraviti mjesto. Inače meni je užitak to malo grtati samo da ne prelazi to u svaki dan.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Milina je za vidjet,ali tomo nema više funkcije,jer ga nemam više kamo gurati....ove je godine zaista natrpalo...Valjda će se otopiti do sljedeće zime:icon_butt:
Bit će slika još danas
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
ha haaa tomo jedni kukaju što ga nema više kao ja a neki opet jer nemaju kud snjim.al sad će proljeće pa će sve biti ljepše mada mi ni ovako ništ ne fali:cool2::cool2:ja sam svoju ralicu već skinuo
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
ha haaa tomo jedni kukaju što ga nema više kao ja a neki opet jer nemaju kud snjim.al sad će proljeće pa će sve biti ljepše mada mi ni ovako ništ ne fali:cool2::cool2:ja sam svoju ralicu već skinuo
Ja ću još danas je malo iskoristiti da si probijem na jenom mjestu uz cestu kamo ću ga odvažat, a onda se nadam da više neće trebati
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ja sam jučer ralicu još koristijo i neču je još skinut svejedno ako danas sija sunce. Zima još nije rekla poslednje riječi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh