• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od tome 420

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Eee...moj...jos ces ti proklet ta kola jer su van sanduka.....kako mislis kipat bocno??
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
tomo dobra je prikolica a i ti znaš najbolje zašto je takva i zašto ti treba a krompironja je još mlad dečko i još uči:supz:
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
nema...150:butthead: vidim da te oko ne služi:lol:
iz ovog kuta izgleda jako široko i da su kotači jako izvan sanduka,ali nisu...skroz su do njega...slikat ću danas kad postavim stranice pa ćeš vidjet

Pozdrav!
Aaaa... lepo odrađena!
Stvarno me oko nesluži, zeznuo sam se po dosta, mislio sam sa kotačima zajedno :blackeye
Dobro reče da iz drugog kuta, stvarno drugačije izgleda...znači stoji ona poslovica "izgled vara"...:supz:
Nek te dugo služi...8)
pozzz joe!
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
evo i slike zgotovljenog proizvoda.....ako nekom treba bacam se u serijsku proizvodnju:rolfer:

dsc01721x.jpg


dsc01720ft.jpg
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Ja bi ali s tom prikolicom nebi mogo do šume po klancima zbot kotača :p a i trebala bi da ima bočnu kipu,skoro mi je važnija bočna nego zadnja
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Ja bi ali s tom prikolicom nebi mogo do šume po klancima zbot kotača :p a i trebala bi da ima bočnu kipu,skoro mi je važnija bočna nego zadnja

za bočnu kipu treba drugačiji cilindar i ostale pizdarije.....ako si zainteresiran možemo se dogovoriti:p
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Računaj na to što preveliki kut kipanja može napraviti od šasije pa će ti biti sve jasno zašto je takav kakav je
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Znam...ja koristim takve i zna se desit pogotovo ako je npr mokar pijesak ili zemlja...da neće van bez skosa i max kipanja...za drva je ok,ona če past van
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
meni se čini sasvim normalan kut kipanja a ako je teret ljepljiv za pod onda nepomaže ni malo veći kut:prayer:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
upravo tako...kut je veći od 45° tako da mislim da nebi trebalo biti problema...a s njom bogami ne mislim voziti neznam koliko tereta da nebi tomek izdahnuo...bolje dvaput pomalo nego jednom pa ujeb.... situaciju
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Zavisi kolika ti je ubaljenost od krcanja do kipanja...koliko mislis daa možeš vozit u prikolici
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
A dobro,tebi je sve blizu,meni je dalje dosta stvari tako da meni nepaše bas tako mali kapacitet,ja mislim kada uzmem susjedovu da nutra stane kubik,mozda i vise,a onu veliku necu ni spominjat za drva vozit dusu dala
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
Odoh!!!

Poruka svim forumskim prijateljima: Od sutra 14.08. pa nadalje 3 tjedna sam odsutan,odoh malo na banjanje u Topusko,pa ako je netko u blizini,dođite na pivu:drinkers:
Nadam se da ću imat prilike uletit na kakav wi-fi da mogu pratiti sve događaje....pozdrav svima i kako bi Grof rekao ČITAMO SE PIŠEMO SE!!!!
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Poruka svim forumskim prijateljima: Od sutra 14.08. pa nadalje 3 tjedna sam odsutan,odoh malo na banjanje u Topusko,pa ako je netko u blizini,dođite na pivu:drinkers:
Nadam se da ću imat prilike uletit na kakav wi-fi da mogu pratiti sve događaje....pozdrav svima i kako bi Grof rekao ČITAMO SE PIŠEMO SE!!!!

e kolega samo ti uživaj i dobro se izbanjaj:supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh