• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od pege25

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Pa đesi mi legendo ..vijeruj mi rođo tebe sam se najviše poželio...ti si jedini bio uz mene kad su me vamo napadali neprijatelji he he..
E baš mi je drago što si mi se javio..

Živio rođo 100 godina

Cifru ti šaljem na pp ....he he he he hehe..
r.


Ja sam rođen neprilagođen. Rođeni opobernjak.

Cifru nemaoraš navoditi, sve kaže tvoj avatar.:(angel)::(clap)::icon_lol:
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Koja kamata i na koliko godina. Jel to ulazi u mjjeru 101.

Sad si Agronomov maneken. Još malo pa ćeš i ti vozati onaku bijelu pilu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ajde dobro došao i od mene!
Mada moram priznati da te se uopče ne sječam od prije, tražim nekog da me podsjeti!!! :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro dosel.
Stvarno puno traktora imas svaka cast,al treba love da se to sve odrzava.
Mislim da ovaj veci jd popapa novog stajera u kvaliteti i radu.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
kolega nebi se složil s tobom..jd popapa steyra Samo u potrošnji..jd je puno veči potrošač...ta dva traktora su u rangu...svaka čast na maşinama...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ne kužim rođo ili rođena ...(neznam dali si muško ili žensko he pa moram tako) zašto ovo ajde dobro došao i od mene????
Ali svj ti hvala na dobrodošlici...ako sam ovo adje krivo shvatio unaprjed ti se izvinjavam..

Dobio sam taki dojam koda te neko sili da mi zaželiš dobrodošlicu,a ovo nije ni bitno dali me poznaš od prije ili ne budeš me sad upoznao/la kroz danji perijod nadam se kvalitetnog druženja na ovom forum.


Edit

Neznam ni ja tebe pa se ne hvalim he he šala

Pravo muško kolega! :icon_super:
Krivo si shvatio, tako sam napisao pošto sam vidio odkada si prijavljen na forum i pitao sam se zašto te nije bilo do sada.

A upoznat ćemo se svakako:smile:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Zadnji put kad sam cuo za pege-a,propadao je,rasprodavao sve što je imalo vrijedilo,prodao podrivač,prodavao kombajn DF3610,imao probleme na natječaju kod kupnje "dame",ma da se covjek smiluje nad njime,,a vidi ga sad.
"rođo", reci mi u čemu je "tajna" ?
nešto si mi ti nabrzinu postao kulak :(party):

E i da,dobrodošao po drugi put!
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Kad si ti prešo tu više nije bilo ni mrvica na stolu. Mora da ti se posrećilo sa suncokretom.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Od svih traktora IMT nekak najljepši..:icon_jook:
Pege nedaj toga IMT dok god če se vrtit..

Koji si prije imao IMT ili JD
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa tak se i da raditi...ali pod zadnje vrijeme. niti nemožeš previše štedjeti jer dok sve zbrojiš i oduzmeš ostane ti vrlo malo...prije par godina se dalo raditi bez problema i bez poticaja na 100 ha ostalo ti je prek 150000 kn u prosjeku ...samo na kukuruzu...al dok su nas shebali zadnjih 3 god za tih 150000 onda smo i mi odustali kal i dosta manjih jer se nije isplatilo raditi a ništ ne zaraditi...drugo je tko ima poticaj pa kolko tolko dobi svake godine...
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Joj,pege,joj,evo,ja sam jedna mala,i sad bih ti baš na nogu stala,pa da vidiš da i mali mogu biti valiki i teški :icon_mrgreen: Ajd da ti meni daš malo od toga što imaš puno,pa ću ja porasti i više ti neću smetati.Postati ću srednje velika.A takvi ti već valjda onda ne bi smetali,jel?:icon_razz:
Baš si zločest,da čovjek ne povjeruje. :icon_lol:

Oh,zaboravila sam reći,ja volim skupljati mrvice.Pa mrvice su pomogle Ivici i Marici da se vrate kući kada ih je ono zla vještica....Ili je to bila Snjegulica?Ma nije bitno,volim mrvice.
 
Posljednje uređivanje:

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,133
Ma rođo isplati se raditi ..samo ako radiš na više tj veće površine...ma samo treba podaviti he he ove male tvz hobi poljoprivrednike.a tih ima ko kineza.njima treba uzet zemlju i dat meni a on neka živi od svoje plaće ili neka se prešteka na poljoprivredu i živi od nje i plaća doprinose i poreze kao ja ..a ne ovako mi isti pravi konkurenciju ..sere tu i radi nekih par hektara i dobije poticaj i sve ko ja koji plačam doprinose...sve bi ja take uh..miran pege miran...uh opet sam ljut ko leptir...ti mali su problem u našem seljačkom društvu kad njih ne bih bilo mi bi živjeli ko bubreg u loju a ne ko sad da skupljam mrvice..joj joj..uh

Tako dolje hoby poljoprivrdnici..

Nemoj tako, covjece.. ja radim 30 jutara a radio bi i jos toliko samo da ima raspolozivog zemljista.. pa sta sad, jel da ja tu zemlju rasprodam i rastrajam samo da bi neko mogao imati jos vise, a i mene zanima raditi na zemlji.. pa makar moja obitelj ima i drugih prihoda osim te zemlje..
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
E pege,"drugarice" može,ipak sam ja bila Titova pionirka,ali ono "jagodice bobice" nemoj,mislim da ima jedna prava tu na forumu,pa da joj ne kradem identitet.Budeš me uvalio u neprilike.:(giggle):
Ma ne brini,nemam ja kompleksa što sam mala,mala ja,metaršezdesetijedanipol,malo gazdinstvo,al žilavo.Preživjelo socijalizam,postsocijalizam sa tendencijom prema komunizmu,preživjeti će i ove,i nadživjeti,sto posto.I moje i svih nas žilavih malih,znaš ko ono-mali miš i veliki slon.:icon_weed::icon_weed::icon_weed:

Daj si sredi te smajliče,vidiš kako ima lijepih,ja posebno volim ove u lijepim bojama i one koji se lijepo smiješe.Vidi- :(giggle)::biggrin::icon_razz: :icon_lol: Evo mi i svinjica lijepa,ali je obično nemam kamo staviti,pa ću sada- :pig:
 
T

Todi

Guest
Zdravo DRUŽE,:(clap):
ne znam, dal da plačem ili da se smijem tvojim komentarima:(giggle)::(sweat):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zdravo DRUŽE,:(clap):
ne znam, dal da plačem ili da se smijem tvojim komentarima:(giggle)::(sweat):

Ak ti neznas ja ti bum rekel,nemoj plakat to ti netreba,rade se smej.:icon_winkle::icon_biggrin::icon_lol:
Ipak covjek ljepse zgleda kad se smije,jel tak?
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
O bemti ga, sad samtek skužil da je pege :D

kaj si štel s ovim videom reči???
 

Najnoviji postovi

Na vrh