• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od pege25

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
EH @Kićo, Kićo,kud si se tako oženio,trebao si tražiti ženu koja sve zna.I može.I hoće.Evo,recimo,ja-ajd da se sada ne hvalim,ali....ma ništa više neću reći,zaviri na mojim "Dogodovštinama..."na stranicu 94.Pa da vidiš sa kakvom se ženom treba ženiti,je,je.:cool2::cool2::cool2::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Rođo ma šega nedam ja njoj više traktor ni za živu glavu u ruke ...sad je dobila od i sad može samo dobit ovih 25 od mog nick-a:icon_rofl:

A što se tiče skupoće djelova to mene ne hebe ipak sam ja kulak ..ima se može se:eek::

Moj životni moto je Udri brigu na veselje
3324713512.gif

Jel ti to QI?Mislim,onih 25 od pege.
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Pege, svjestski megacare. :icon_super: :icon_pai:
Buraz, lega, bracika sad sam ja tebe skužio. Čim si viđo temu povratak legendi oma si se pojavio.Nisam siguran da su mislili baš na tebe.:confused::icon_rofl:

Skužio sam ti i nick. Imaš Pjege ravnomjerno raspoređene na savaki centimetar - na izvjesnom mjestu. :=:):(think)::frown::x::confused::mur::
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Pege neče žena tak lagano jd-a vozit ko ovog Steyra heh:icon_lol:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Pege neče žena tak lagano jd-a vozit ko ovog Steyra heh:icon_lol:

Hajde samo bez spolne diskriminacije i poslovne segregacije.Nama trktora ili čega kojeg ne bi mogla voziti žena.Odgovorno tvrdim.Što je jedan jd u odnosu na 22-44 M.Pa ga vozila žena.Dobro,ne pegina,ali-žena.:icon_lol::icon_lol::icon_lol::ico:(clap):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
prvo mi se taj pege cinio jako cudan,prgav tip...
reko sam sebi-budem ga ignoriral.
onda procitam tvoje izjave tam u temi o poticajima i jako sam se iznenadil,rijetko se tak nekaj moze cuti od poljoprivrednika tvojeg kalibra,i ja se sa svime slazem.
zato,rođo,dobrodošao! (sa zakasnjenjem) :icon_pidu:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Rođo ma čuj pege čudan i prgav nisam ni jedno ni drugo bar se nadam he... ja sam ti rođo jednostavno zajebant kojeg rijetki kuže što je pjesnik htio reći i još jedna moja vrlina je što ti ja nemam dlake na jeziku he he ..kod mene neradi ono prvo ispeci pa reci ja ti ono što na umu to na drumu pa ku puklo...zbog te mane/vrline me neki vole/nevole a meni je ravna bosna ..ali znam da se kod mene rijetko desi da nekog ogovarm iza leđa a da taj kog ogovarm več to nije prvi to čuo u facu.

Isto kao svi vamo imam pravo iznositi svoje stavove o bilo kojoj temi ..e sad dali se neko prepozna osjeća prozvanim ili nedajbože uvrjeđenim ..žao mije to onda isti mora riješavati s sam sa sobo jer ja rijeto mjenjam mišljenje zato što sam uvijek u pravu i ja sam najpametniji,naljepši i najači
4278081921.gif
točka............
1264754557.png
jedino taki likovi prživljavaju i budu uspješni u životu..jer jedino ako sebe voliš i cjeniš onda si sposoban to isto iskreno prijeneti i na ljude oko sebe.


Usput rođo @gogo1990 ti hvala za dobrodošlicu i nije kasno nikada za lijepe želje stoga još jednom
3845758532.gif


dobra ti je filozofija.nema kaj.:) "voli sam sebe,pa će i drugi tebe".
ovome forumu bude dobro doslo da netko razbije monotoniju, puno ljudi ovdje ima puno tog za reci,al se rijetki usude... u svakom slucaju,meni je bas zabavno citati tvoje postove,slagali se mi ili ne. samo tako nastavi,imas moju podrsku! :icon_pidu:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
Ti Pege nemaš dvora?
Utebe cjelo naselje :(nerd)::(nerd):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,968
I ne spominja niko s nikim :(giggle):
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I svi strojevi i traktori ti stoje vani pod vedrim nebom, a taki si kulak il se samo dobro fališ???

ovaj nivi Steyr ako ga nebudeš čuvo u garaži ili barem po krovom bude brzo reko: "Elektronika pa-pa" :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh