• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od pege25

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa napisal je da nema smajliče,pa vrlo vjerojatno mu je označena i ova zadnja kučica i zato nečeju,a ak nije to onda neznam kaj bi bilo...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Haha
nema veze što je šanana pogriješio...

nek ostane "PAGE" :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Evo @ mali plavi ovako bude meni ja tu ne vidim nigdje smajliće ..he he ..hebo forum bez smaljića ...jednostavno sam čorav ili glup ko noć pa ih ja ne znam upaliti.



Uploaded with ImageShack.us

@ Todi izbor je tvoj.

To ti je zato kaj stalno ides na brzi odgovor,odi imas malo vislje tipku replay to stisni i imas sve i odgovaras i smajlici su tu!:icon_eyes:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Sad ste naje kad Pege krene sa smajlima :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Pege dobru si pjesmu odabrao A šta sutra, vidi se da si prava komunjara, tako treba, sviđa mi se izbor muzike, inače ja slušam sve živo, ali me ovo baš nekako opušta, haris džinović, bešlić, rade, itd.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ti onda mora da si stalno pijan kad na svakom videu CAJKE sviraju!! Nisu to narodnjaci rođo, to su CAJKE, turbo folk :)

Narodnjaci su nešto sasvim drugo :)
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
No,kaj da reknem moram priznati da sam malo razočarana.Krenulo te dobro,prva je pjesma bila za vnesvest pasti kak je dobra,a onda šljap.Ajd,kaj se more,nije da je neslušivo,ali da bi moglo biti bolje-moglo bi.No,o ukusima se ne raspravlja,jel?Ne moreju svi voleti isto. :icon_eyes:

Trebal bi ti čuti koju međimursku.:icon_rofl::icon_rofl::icon_rofl:
 

johabica

Iskusan lik
Tu od
8 Tra 2012
Poruka
4,529
Ba iz međimurja necvalja ni krmača a ne pjesma...pa vas ni dragi bogec ni vragec nerazme kaj divanite a kamoli kaj si popevate..ali kako veliš o o uksima se ne raspravlja.pa tako i ovo svati kao još jednu moju ne shvačenu šalu na vaš račun...:(giggle):

Evo jedna vaša a meni pak dobrejša

http://www.youtube.com/watch?v=KeQIwwJSAvw


Pege25(da mi je znati kaj ti ovo 25 znači),prvo moraš znati da se međimurci spominaju a ne divane.Tu si malo zalutal i da te netko drugi na mome mjestu čuje pošteno bi fasoval.
Šlafuriš ti tu po forumu,šlafuriš,a dok buš dobil po prstima buš rekel joj.:icon_lol::icon_lol::icon_lol:

Dobro si zabral,ali ima i bolje.:(clap)::(clap)::(clap):
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Ajmo dečki da vas čujem koji je ovo žanr
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=r04Yw0zx2AU[/YT]
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja pod "narodnjacima" smatram Miroslava Ilića, Zvonka Bogdana, Baju i sve druge njima slične i takve volim slušati, a sve ove ostale Cece, Goce, Stoje i slične i njima slični su za mene cajkaroši i takve ne volim.

Evo kaj ti ja najviše slušam.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=10C_YhbD49g[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=NHOHnL3PZ1U[/YT]

I sve takvo slično:icon_mrgreen:

Pege, živ bio!!!:icon_pidu:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
da se razumimo, narodnjaci su narodna muzika, Miroslav Ilić, Toma Zdravković i ostali su Srpska narodna muzika, pojam narodna muzika kod nas je npr, ojkanje u dalmaciji itd.

Ceca,Stoja, Seka, Dara bubamara i ta treća Goca ni ne znam koja je to su turbo folk muzika i to ne slušam ni u kom slučaju, od ženskih pjevača srpske nacionalnosti slušam jedino Draganu MIrković jer ona i nije praktički srpska, živi u Austriji već 20god i ne pjeva neka zavijanja. te nije 91. pjevala po vojarnama i taborima.

Onda treća skupina koja ni sama ne zna gdje je Rade Lacković, Mitar Mirić, Mile Kitić i ta skupina, se mjenja u skladu sa popularnosti, 80-ih su pjevali pravu narodnu muziku kao M. Ilić, poslije rata su se prebacili na turbo folk ali ne baš onaj žestoki kao gore spomenuta Ceca i ostale i takve volim nekad poslušat. a sad u zadnje vrijeme su se svi prodali za paru, da izvineš svi bi dali guzice za euro, i pjevaju popularne popjevke koje ne volim ni čut, kao npr Doberman i ostala sr.nja.

Četvrta skupina su "budale" nazovimo ih tako, kao npr Dj Krmak, ali lik je stvarno pametan i zarađuje paru na glupostima, a sigurno mnogi ne znaju da je čovjek završio 3 fakulteta, pravni, filozofski i bogoslovni, mala je granica između genija i luđaka.

Peta skupina su Bosanski sevdah, Haris Džinović, Bešlić, Halid Muslimović i itd, i njih priznam kao stvarno dobre pjevače, isto kao i prvu skupinu.

I dolazi 6. skupina to je za mene sve hrvatskom, od Zečica koji mi je posebno drag, Thompsona, Miše kovača, preko naravno moje like, pa do Gazba, Bosutskih bećara, pa recimo do slavonia bend.

Eto to je moj izbor, po slušanosti ide 1. Hrvatsko 2. Bosansko 3. Ilić i ostali 4. ova 3. skupina, rade lacković, mitar i ostali, ti se ponekad poslušaju u autu, kad s prijateljima idem nekud, ali bit će red toga se ostavit i nać nešto lakšeg ritma, jer kad zasvira harmonika u starim mitrovim pjesmama odmah se autu daje veći gas, naravno ne vozim ludo i divlje osobito ne po gradu, ali gdje je ravnica, nema policije, dobra cesta i nije naselje volim autu malo dat više gasa, naravno sve u granicama, do jedno 130-140km/h.

Pege sory što sam ti u.ro temu, ali baš mi se je pisalo, pa sam si dao malo laufa.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega Toma, ovo ni ja nebi bolje napisao! Svaka čast, moj si čovjek što se tiće muzike!!
Naravno, pošto sam ja ipak Podravac, pa i svoje mjesto imaju prave Podravske pjesme, a i sviram pa i zato!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Uhhh. jedno vrijeme, kad sam bio koju godinu mlađi su u autu pucale membrane na subwooferu baš na ovu pjesmu kad se ekipa složila za subotnje tulumarenje :) Bio je pravi HAOS!!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kad stavljaš link od videa, idi u odgovru na opciju dolje "idi na napredno" e zatim tu imaš ikonicu od youtube, klikneš na to i između zagrada zalijepiš taj link od videa i bude ti se vidjelo tako!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Al nešto si opet spizdio....
evo ovko mora biti.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=pd9I0wjTRkw[/YT]

nemoj kopirat ovaj url
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Maja Marijana je turbo folk pjevačica, ali u zadnje vrijeme pjeva ove popjevke na kojima se zarađuje najviše para, a Badrov je dobar pjevač samo ne znam gdje bio ga svrstao, on je nešto kao Ivan Zak kod nas,
a i nisam ti ja nikakav glazbeni mačak, a želite čut pravi turbo folk, onaj žestoki onda samo u youtube upišete Jana Todorović.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Pege imas vrle "strojeve" svaka cast!! I moja je zena plavusa ali za traktore je bas "plavuša" hehehee
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Nemoj se rano radovat. I ja sam u braku 20 god, zena ima vozacku isto koliko i ja i sve godine vozi auto i kombi bez problema, cak je u kombiju znalo bit i preko tone i pol tereta i sve 5 a za traktor nema smisla rec al moram znaci blage veze s vezom nema, antitalenat nevidjeni. Ma nevredi pisat.
Bio sam zimus kod jednog covjeka u Vinkovcima isto je uzo novog Steyera 140ks na jesenskom sajmu u Gudovcu, opaki traktori.

Moram se nadodati, kod nas su Steyeri na losem glasu zbog preskupih dijelova a da su strojevi jesu i vise od toga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh