• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od Zmaja

Zmaj

Novi član
Tu od
30 Sij 2012
Poruka
26
Pre svega pozdrav svim forumasima...
Moje ime je Krsto i dolazim iz Kolara.Forumu sam se prikljucio zbog razmene iskustava i dopune znanja,kako oko mehanizacije tako i oko poljoprivrede.Kao i sto moj nadimak otkriva,najvise me interesuju Zmaj kombajni.Od ove zime postao sam vlasnik kombajna Zmaja 133..
Sto se tice mene bavim se poljoprivredom,imam nekoliko hektara pod zitom i kukuruzom.Takodje se bavim i povrtarstvom...I pored svega toga,bavim se uzgojem pasa rase Svajcarski beli ovcar..
Jos jednom,pozdrav svima..:):):):)
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:

Sretno s zmajem...........:p:p
 

Zmaj

Novi član
Tu od
30 Sij 2012
Poruka
26
Hvala na dobrodoslici..
Bogme kolega ako me bude zezao kombajn u sezoni ima i da prdim vatru,a ne samo da je rigam...:)
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., lipo predstavljanje!, čekomo svi skupa ku slikicu., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

Zmaj

Novi član
Tu od
30 Sij 2012
Poruka
26
Hvala jod jednom na dobrodoslici..
Kolega kombajn jos uvek ne ide,ceka u dvoristu da malo poraste temperatura,pa da se pocne sa kompletnim sredjivanjem.Naravno kompletan remont ce biti ispracen slikama.Mada ovde i na drugim forumima ljudi kada remontuju traktore postavljaju slike kompletnog remonta,a kad remontuju kombajne okace samo sliku kako izgleda posle remonta.
Inace u temi Zmaj kombajni imate slike mog Zmaja..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a ja mislil da češ reč kako ide ko zmaj :lol:

nadam se onda da ćemo konačno vidjet od-do slike remonta kombajna!!

aj sretno, i kaj manje financijskih opterečenja želim!! :partyman:
 

Zmaj

Novi član
Tu od
30 Sij 2012
Poruka
26
hahaha ma ja ga tek kupio.Nema ni mesec dana da je stigao u moje dvoriste..Mogu reci za sad da jedino ide ko zmaj po putu,jer sam ga jedino tu vozio,a u zitu ce tek da vidimo kako ce da ide.Slika ce biti samo da prodje malo ova zima,pa da moze da se radi..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bome ko nema garažu kak se spada, nemreš sad niš vani radit,
ja nešto dodatno idem napravit na prednjem kraju IMT-a,
al nemrem doć do njega, parkiral ga do zida, a na -10 ležat ispod traktora, a, a,
bumo kad bude bar +5 :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh