• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima....

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Registrovan sam na vise foruma.Mislim da je ovaj forum najkompletniji.
Vec godinu dana sam clan i koliko se sjecam nisam se predstavio pa da i to rijesim.
Kemal (nadimak Lisnik) iz Bosanske Krupe. 35 godina. Mehanicar poljoprivrednih i radnih masina.Bavim se ovim poslom od malih nogu a aktivno 15 godina.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
dobrodošao
i nadam se da ćeš nam biti od pomoči sa savjetima
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Forum je odlican.Vecinu kvarova na strojevima morao sam skontati na tezi nacin.Izgubi se puno vremena za pojedine kvarove i tad posao trpi.Ovako uz pomoc foruma sve ide dosta brze.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Kolega sve najbolje i puno uspjeha u radu :partyman:
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Dobro dosao Kemo, nadam se da cemo si uzajamno pomagati , a i ako ne onda cemo se bar dobro druziti !
 
Na vrh