• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav !

I

ivach13

Guest
Pratim forum već neko vrijeme prvenstveno radi traženja odgovora i podjele iskustava u vezi traktora.

Prvenstveno me zanimaju Kubota traktori jer sa njima i radim.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav i dobrodošao!

Reci nam nešto o Kuboti pošto nismo sa njima baš upoznati...

To radiš s njima tamo u sekri,ili ih imaš osobno?
:)
 
I

ivach13

Guest
Pozdrav i dobrodošao!

Reci nam nešto o Kuboti pošto nismo sa njima baš upoznati...

To radiš s njima tamo u sekri,ili ih imaš osobno?
:)

radim u se-kra , a volio bi imat bar M8540 osobno. nemam zemlju , al ih je gust vozit ( a pi**e padaju 8) )
a o Kuboti nemam kaj puno. glupo mi ju je hvalit jer ce ispast...svaki cigo svoga konja...

dovoljno je rec da je u Francuskoj No.1 , u SAD-u No.1 ili 2 itd. nazalost kod nas je jos uvijek nepoznata i mnogi ju usporedjuju sa Kinezima ,a to nema veze s vezom. puno vise o Kuboti govori garancija od 3 god. ili 3000 RH i da je cistokrvni Japanac . od 12 - 140 ks svaka ima i prednji pogon,svaka sa kabinom ima klimu,nevjerojatno mali potrosaci ... i tak dalje.

da previse ne hvalim "svoga" konja ,to bi za sad bilo to.registriro sam se da naucim vise o traktorima drugih proizvodjaca i eventualno odgovorim na pitanja o "nepoznatoj" Kuboti
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

ivach13

Dali još na večer puštaju onaj smrad vanka iz spalionice........
qrcjr6.gif
ili su to riješili,,,,,,,,,,,,,,ja sam tamo vozija kožu na obradu...................8)
 
I

ivach13

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

ivach13

Dali još na večer puštaju onaj smrad vanka iz spalionice........
qrcjr6.gif
ili su to riješili,,,,,,,,,,,,,,ja sam tamo vozija kožu na obradu...................8)

Prije svega...hvala SVIMA na dobrodoslici!

a evo i odgovor BAGERISTI...
sad preko zime je o.k. ,a kroz cijelu godinu je po svim inspekcijama raj na zemlji , a po ljeti ili kad je juzina smrdi za popizdit !!! sto od kozare,a sto od prerade mrtvih zivotinja u stocno brasno. i ne samo na vecer :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Znao sam,,,(sramota),,,,,,,,,jer i tada su se ljudi žalili masovno,,,,a ja bi bija otkoipča prikolicu,,,i otiša dalje nešto pojest,,,i spavat,,,,jer tamo si moga samo crknut,,,,,,,,,,,,,,,,,,a da ne pričam koliko je stršljena bilo............
 

Najnoviji postovi

Na vrh