• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav !

I

ivach13

Guest
Pratim forum već neko vrijeme prvenstveno radi traženja odgovora i podjele iskustava u vezi traktora.

Prvenstveno me zanimaju Kubota traktori jer sa njima i radim.
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Pozdrav i dobrodošao!

Reci nam nešto o Kuboti pošto nismo sa njima baš upoznati...

To radiš s njima tamo u sekri,ili ih imaš osobno?
:)
 
I

ivach13

Guest
Pozdrav i dobrodošao!

Reci nam nešto o Kuboti pošto nismo sa njima baš upoznati...

To radiš s njima tamo u sekri,ili ih imaš osobno?
:)

radim u se-kra , a volio bi imat bar M8540 osobno. nemam zemlju , al ih je gust vozit ( a pi**e padaju 8) )
a o Kuboti nemam kaj puno. glupo mi ju je hvalit jer ce ispast...svaki cigo svoga konja...

dovoljno je rec da je u Francuskoj No.1 , u SAD-u No.1 ili 2 itd. nazalost kod nas je jos uvijek nepoznata i mnogi ju usporedjuju sa Kinezima ,a to nema veze s vezom. puno vise o Kuboti govori garancija od 3 god. ili 3000 RH i da je cistokrvni Japanac . od 12 - 140 ks svaka ima i prednji pogon,svaka sa kabinom ima klimu,nevjerojatno mali potrosaci ... i tak dalje.

da previse ne hvalim "svoga" konja ,to bi za sad bilo to.registriro sam se da naucim vise o traktorima drugih proizvodjaca i eventualno odgovorim na pitanja o "nepoznatoj" Kuboti
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

ivach13

Dali još na večer puštaju onaj smrad vanka iz spalionice........
qrcjr6.gif
ili su to riješili,,,,,,,,,,,,,,ja sam tamo vozija kožu na obradu...................8)
 
I

ivach13

Guest
Ljep pozdrav i dobrdoša,,,,,,,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:

ivach13

Dali još na večer puštaju onaj smrad vanka iz spalionice........
qrcjr6.gif
ili su to riješili,,,,,,,,,,,,,,ja sam tamo vozija kožu na obradu...................8)

Prije svega...hvala SVIMA na dobrodoslici!

a evo i odgovor BAGERISTI...
sad preko zime je o.k. ,a kroz cijelu godinu je po svim inspekcijama raj na zemlji , a po ljeti ili kad je juzina smrdi za popizdit !!! sto od kozare,a sto od prerade mrtvih zivotinja u stocno brasno. i ne samo na vecer :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Znao sam,,,(sramota),,,,,,,,,jer i tada su se ljudi žalili masovno,,,,a ja bi bija otkoipča prikolicu,,,i otiša dalje nešto pojest,,,i spavat,,,,jer tamo si moga samo crknut,,,,,,,,,,,,,,,,,,a da ne pričam koliko je stršljena bilo............
 
Na vrh