• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav

Fendt 611

Novi član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
4
Pozdrav iz Međimurja.Pozdravljam sve s kojima ču komunicirati. Evo nešto o meni. Imamo 90 hektara, bavimo se ratarstvom. Imamo 6 traktora.Fendt 611, Fiat 110 90, Imt 577, Imt 558 i dva Imt 539.Imamo 3 kombajna,Claas 98, Claas 80, bourgoin MD8. Zatim Claas balirku merkant,sjetvo spremač 470 m, dvije prskalice jedna 600 l a druga 300 l,sijačicu Olt za kukuruz i pšenicu,malčer Dragone 280 m,dva pluga 3 brazde i 4 brazde, resipač za umjetno gnojivo agrex,tanjurače 28 diska, prikolicu tehnostroj 8 t, kultivator četveroredni i cisternu Creina 3200 l, i to je to.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša..............:partyman::partyman:

Ajmo odmah u glavu,,:mrgreen:imaš možda knjigu od održavanja fiatagria,,,,,ja imam 80/90DT..8)8)a nemam knjige nikakve..:mrgreen::mrgreen:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nažalos nema nikakve knjige o Fiatu

Ništa nemam sreče,,,:shock::blackeye:blackeye,,,,,,,,ajmo dalje,,,valjda če neko naletit,,,s kakvom knjigom....;)

Zahvaljujem svejedno.....8)8)
 

Fendt 611

Novi član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
4
Radimo i usluge. A druge godine ide državno zemjlište u natječaj pa će mo se prijaviti!
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,430
Dobro došao!!:partyman:
Vidim imaš dosta strojeva, hoće li biti koja slika uskoro?
 

Najnoviji postovi

Na vrh